Автобус ЛЬВІВ-ВИЖНИЦЯ

через Стрий, Моршин, Болехів, Долину, Брошнів-Осаду, Калуш, Івано-Франківськ, Тисменицю, Отинію, Коломию, Заболотів, Рожнів, Косів, Кути


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:10 Львів АС-8 Львівська область
12:45 Львів АВ Львівська область A
14:00 Стрий АС Львівська область B
14:25 Моршин АС Львівська область C
14:50 Болехів Івано-Франківська область
15:20 Долина АС Івано-Франківська область D
15:50 Брошнів-Осада Івано-Франківська область
16:10 Калуш АС Івано-Франківська область E
17:10 Івано-Франківськ АС-2 Івано-Франківська область F
17:50 Тисмениця Івано-Франківська область
18:20 Отинія Івано-Франківська область
19:15 Коломия АС Івано-Франківська область G
19:40 Заболотів Івано-Франківська область H
20:10 Рожнів Івано-Франківська область
20:40 Косів АС Івано-Франківська область I
20:55 Кути Івано-Франківська область
21:05 Вижниця АС Чернівецька область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (29 місць).
Протяжність складає 305 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ВИЖНИЦЯ-ЛЬВІВ

Автобус Львів-Вижниця з’єднує найбільше місто Західної України - Львів із одним з найменших міст Буковини - Вижницею. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Львівською, Івано-Франківською та Чернівецькою. Відстань між містами становить 300 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Львів-Вижниця: Стрий, Моршин, Болехів, Долина, Брошнів-Осада, Калуш, Івано-Франківськ, Тисмениця, Отинія, Коломия, Заболотів, Рожнів, Косів та Кути. Повна тривалість поїздки складе 9 годин.





Скориставшись автобусом Львів-Вижниця, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
зі Львова - Львів-Стрий, Львів-Моршин, Львів-Болехів, Львів-Долина, Львів-Брошнів-Осада, Львів-Калуш, Львів-Івано-Франківськ, Львів-Тисмениця, Львів-Отинія, Львів-Коломия, Львів-Заболотів, Львів-Рожнів, Львів-Косів, Львів-Кути, Львів-Вижниця;
зі Стрия - Стрий-Моршин, Стрий-Болехів, Стрий-Долина, Стрий-Брошнів-Осада, Стрий-Калуш, Стрий-Івано-Франківськ, Стрий-Тисмениця, Стрий-Отинія, Стрий-Коломия, Стрий-Заболотів, Стрий-Рожнів, Стрий-Косів, Стрий-Кути, Стрий-Вижниця;
із Моршина - Моршин-Болехів, Моршин-Долина, Моршин-Брошнів-Осада, Моршин-Калуш, Моршин-Івано-Франківськ, Моршин-Тисмениця, Моршин-Отинія, Моршин-Коломия, Моршин-Заболотів, Моршин-Рожнів, Моршин-Косів, Моршин-Кути, Моршин-Вижниця;
із Болехова - Болехів-Долина, Болехів-Брошнів-Осада, Болехів-Калуш, Болехів-Івано-Франківськ, Болехів-Тисмениця, Болехів-Отинія, Болехів-Коломия, Болехів-Заболотів, Болехів-Рожнів, Болехів-Косів, Болехів-Кути, Болехів-Вижниця;
із Долини - Долина-Брошнів-Осада, Долина-Калуш, Долина-Івано-Франківськ, Долина-Тисмениця, Долина-Отинія, Долина-Коломия, Долина-Заболотів, Долина-Рожнів, Долина-Косів, Долина-Кути, Долина-Вижниця;
із Калуша - Калуш-Івано-Франківськ, Калуш-Тисмениця, Калуш-Отинія, Калуш-Коломия, Калуш-Заболотів, Калуш-Рожнів, Калуш-Косів, Калуш-Кути, Калуш-Вижниця;
з Івано-Франківська - Івано-Франківськ-Тисмениця, Івано-Франківськ-Отинія, Івано-Франківськ-Коломия, Івано-Франківськ-Заболотів, Івано-Франківськ-Рожнів, Івано-Франківськ-Косів, Івано-Франківськ-Кути, Івано-Франківськ-Вижниця;
із Коломиї - Коломия-Коломия, Коломия-Заболотів, Коломия-Рожнів, Коломия-Косів, Коломия-Кути, Коломия-Вижниця;
із Косова - Косів-Кути, Косів-Вижниця.


Придбати квитки на рейс можна у касах автостанцій та автовокзалів по маршруту слідування автобуса. Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Львова, Стрия, Моршина, Долини, Калуша, Івано-Франківська, Коломиї, Косова та Вижниці.


2015-2020