Автобус ЛУБНИ-НОВАЧИХА

автобус ВІДМІНЕНО

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті


Час відправлення Станція Регіон На карті
10:55 Лубни АС місто Лубни A
11:05 Засулля Лубенський район
11:15 Войниха Лубенський район B
11:30 Покровська Багачка Хорольський район C
11:40 Ковтуни Хорольський район
11:45 Лобкова Балка Хорольський район
11:55 Хорол АС-1 місто Хорол D
12:25 Хорол ДРП місто Хорол E
12:40 Шишаки Хорольський район F
12:50 Клепачі Хорольський район G
13:10 Іващенки Хорольський район H
13:20 Новооріхівка Лубенський район I
13:35 Новачиха Хорольський район J


2015-2018