Автобус ЛУБНИ-НОВАЧИХА

через Хорол, Шишаки, Клепачі, Іващенки, Новооріхівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
10:55 Лубни АС місто Лубни A
11:05 Засулля Лубенський район
11:15 Войниха Лубенський район B
11:30 Покровська Багачка Хорольський район C
11:40 Ковтуни Хорольський район
11:45 Лобкова Балка Хорольський район
11:55 Хорол АС-1 місто Хорол D
12:25 Хорол ДРП місто Хорол E
12:40 Шишаки Хорольський район F
12:50 Клепачі Хорольський район G
13:10 Іващенки Хорольський район H
13:20 Новооріхівка Лубенський район I
13:35 Новачиха Хорольський район J
Рейс виконується по середах, п’ятницях та неділях. Можливі автобуси на маршрутах: ПАЗ. Протяжність складає 85 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку НОВАЧИХА-ЛУБНИ


2015-2017