Автобус ЛОХВИЦЯ-КИЇВ

через Чорнухи, Пирятин, Бориспіль

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:00 Лохвиця АС Полтавська область A
07:15 Красне Полтавська область B
07:25 Пізники Полтавська область C
07:45 Чорнухи АС Полтавська область D
08:40 Пирятин АС Полтавська область E
09:00 Вікторія Полтавська область
09:05 Олексіївка Полтавська область F
09:20 Яготин Київська область G
09:45 Березань Київська область H
10:30 Бориспіль АС Київська область I
11:00 Київ АВ місто Київ J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (30 місць).
Протяжність складає 220 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КИЇВ-ЛОХВИЦЯ

Автобус Лохвиця-Київ з’єднує дванадцятитисячний районний центр Полтавської області - місто Лохвиця зі столицею країни - містом Київ. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх областей: Полтавською (Лохвицький, Чорнухинський, Пирятинський та Гребінківський райони) та Київською. Відстань від Лохвиці до Києва становить 220 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Чорнухи, Пирятин та Бориспіль. Повна тривалість поїздки складе 4 години. Із Лохвиці автобус відправляється щоранку, у Києві - прибуває на центральний автовокзал на проспекті Науки.





Скориставшись автобусом Лохвиця-Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Лохвиці - Лохвиця-Красне, Лохвиця-Пізники, Лохвиця-Чорнухи, Лохвиця-Пирятин, Лохвиця-Вікторія, Лохвиця-Олексіївка, Лохвиця-Яготин, Лохвиця-Березань, Лохвиця-Бориспіль, Лохвиця-Київ;
із Красного - Красне-Пізники, Красне-Чорнухи, Красне-Пирятин, Красне-Вікторія, Красне-Олексіївка, Красне-Яготин, Красне-Березань, Красне-Бориспіль, Красне-Київ;
із Пізників - Пізники-Чорнухи, Пізники-Пирятин, Пізники-Вікторія, Пізники-Олексіївка, Пізники-Яготин, Пізники-Березань, Пізники-Бориспіль, Пізники-Київ;
із Чорнух - Чорнухи-Пирятин, Чорнухи-Вікторія, Чорнухи-Олексіївка, Чорнухи-Яготин, Чорнухи-Березань, Чорнухи-Бориспіль, Чорнухи-Київ;
із Пирятина - Пирятин-Вікторія, Пирятин-Олексіївка, Пирятин-Яготин, Пирятин-Березань, Пирятин-Бориспіль, Пирятин-Київ;
із Вікторії - Вікторія-Олексіївка, Вікторія-Яготин, Вікторія-Березань, Вікторія-Бориспіль, Вікторія-Київ;
із Олексіївки - Олексіївка-Яготин, Олексіївка-Березань, Олексіївка-Бориспіль, Олексіївка-Київ.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на вересень 2018 року) становить:
із Лохвиці до Києва - 120 грн., до Борисполя - 100 грн., до Березані - 80 грн., до Яготина - 70 грн., до Пирятина - 40 грн., до Чорнух - 20 грн., до Пізників - 15 грн., до Красного - 8 грн.;
із Чорнух до Києва - 100 грн., до Борисполя - 85 грн., до Березані - 65 грн., до Яготина - 50 грн., до Пирятина - 20 грн.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Лохвиці, Чорнух, Пирятина та Києва.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛОХВИЦІ до КИЄВА

ГАДЯЧ-КИЇВ
ЗІНЬКІВ-КИЇВ
ЛЕБЕДИН-КИЇВ


2015-2018