Автобус ЛЕБЕДИН-КИЇВ

через Вільшану, Недригайлів, Ромни, Лохвицю, Пирятин, Бориспіль

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
11:35 Лебедин АС Сумська область A
12:05 Штепівка Сумська область B
12:30 Вільшана АС Сумська область C
12:50 Недригайлів АС Сумська область D
13:40 Ромни АС Сумська область E
14:10 Перекопівка Сумська область
14:20 Андріяшівка Сумська область F
14:50 Лохвиця АС Полтавська область G
16:00 Пирятин АС Полтавська область H
17:15 Бориспіль АС Київська область I
18:00 Київ ЦАВ місто Київ J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршрутах: Setra (42 місця), Volkswagen.
Протяжність складає 375 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КИЇВ-ЛЕБЕДИН

Автобус Лебедин-Київ з’єднує невеликий районний центр Сумщини - місто Лебедин зі столицею країни - містом Київ. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Сумською, Полтавською та Київською. Відстань від Лебедина до Києва становить 375 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Недригайлів, Ромни (Сумська область), Лохвиця, Пирятин (Полтавська область) і Бориспіль (Київська область). Повна тривалість поїздки складе 6,5 годин. Рейс виконується щоденно. У Києві автобус прибуває на центральний автовокзал на проспекті Науки. Маршрут автобуса проходить автомобільними шляхами загального користування державного значення: Т-19-06, Н-07, Р-60, М-03.





Скориставшись автобусом Лебедин-Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Лебедина - Лебедин-Штепівка, Лебедин-Вільшана, Лебедин-Недригайлів, Лебедин-Ромни, Лебедин-Перекопівка, Лебедин-Андріяшівка, Лебедин-Лохвиця, Лебедин-Пирятин, Лебедин-Бориспіль, Лебедин-Київ;
зі Штепівки - Штепівка-Вільшана, Штепівка-Недригайлів, Штепівка-Ромни, Штепівка-Перекопівка, Штепівка-Андріяшівка, Штепівка-Лохвиця, Штепівка-Пирятин, Штепівка-Бориспіль, Штепівка-Київ;
із Вільшани - Вільшана-Недригайлів, Вільшана-Ромни, Вільшана-Перекопівка, Вільшана-Андріяшівка, Вільшана-Лохвиця, Вільшана-Пирятин, Вільшана-Бориспіль, Вільшана-Київ;
із Недригайлова - Недригайлів-Ромни, Недригайлів-Перекопівка, Недригайлів-Андріяшівка, Недригайлів-Лохвиця, Недригайлів-Пирятин, Недригайлів-Бориспіль, Недригайлів-Київ;
із Ромен - Ромни-Перекопівка, Ромни-Андріяшівка, Ромни-Лохвиця, Ромни-Пирятин, Ромни-Бориспіль, Ромни-Київ;
із Перекопівки - Перекопівка-Андріяшівка, Перекопівка-Лохвиця, Перекопівка-Пирятин, Перекопівка-Бориспіль, Перекопівка-Київ;
із Андріяшівки - Андріяшівка-Лохвиця, Андріяшівка-Пирятин, Андріяшівка-Бориспіль, Андріяшівка-Київ;
із Лохвиці - Лохвиця-Пирятин, Лохвиця-Бориспіль, Лохвиця-Київ;
із Пирятина - Пирятин-Бориспіль, Пирятин-Київ.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Лебедина, Недригайлова, Ромен, Лохвиці, Пирятина та Києва.


2015-2017