Автобус ЛЕБЕДИН-КИЇВ

через Вільшану, Недригайлів, Ромни, Лохвицю, Пирятин, Бориспіль

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
11:35 Лебедин АС Сумська область A
12:05 Штепівка Сумська область B
12:30 Вільшана АС Сумська область C
12:50 Недригайлів АС Сумська область D
13:40 Ромни АС Сумська область E
14:10 Перекопівка Сумська область
14:20 Андріяшівка Сумська область F
14:50 Лохвиця АС Полтавська область G
16:00 Пирятин АС Полтавська область H
17:15 Бориспіль АС Київська область I
18:00 Київ АВ місто Київ J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Setra (42 місця), Volkswagen. Протяжність складає 375 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КИЇВ-ЛЕБЕДИН


2015-2017