Приміський поїзд БАХМАЧ-ПРИЛУКИ-ГРЕБІНКА
щоденно
розклад руху поїзда УЗГОДЖУЙТЕ з поточною інформацією на станціях
6241 | 6333 | 6245 | Номер поїзда | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час приб. | Час відпр. | Час приб. | Час відпр. | Час приб. | Час відпр. | Час приб. | Час відпр. | Станція | Регіон |
05:40 | 13:14 | 16:10 | Бахмач-Пасажирський | Чернігівська область | |||||
05:46 | 05:47 | 16:16 | 16:17 | Бахмач-Київський | Чернігівська область | ||||
05:58 | 05:59 | 16:27 | 16:28 | Курінь | Чернігівська область | ||||
06:06 | 06:07 | 16:34 | 16:35 | Гришки | Чернігівська область | ||||
06:11 | 06:12 | 16:39 | 16:40 | Варварівський | Чернігівська область | ||||
06:18 | 06:19 | 16:45 | 16:46 | Осинівка | Чернігівська область | ||||
06:25 | 06:26 | 16:52 | 16:53 | Фастівці | Чернігівська область | ||||
06:34 | 06:35 | 17:00 | 17:01 | Більмачівка | Чернігівська область | ||||
06:44 | 06:45 | 17:10 | 17:11 | Рожнівка | Чернігівська область | ||||
06:52 | 06:53 | 17:17 | 17:18 | Гужівка | Чернігівська область | ||||
07:03 | 07:04 | 17:27 | 17:28 | Ічня | Чернігівська область | ||||
07:16 | 07:17 | 17:37 | 17:38 | Августівський | Чернігівська область | ||||
07:23 | 07:24 | 17:43 | 17:44 | Сезьки | Чернігівська область | ||||
07:31 | 07:32 | 17:49 | 17:50 | Коломійцеве | Чернігівська область | ||||
07:39 | 07:40 | 17:57 | 17:58 | Ветеран | Чернігівська область | ||||
07:43 | 07:44 | 18:01 | 18:02 | Лісові Сорочинці | Чернігівська область | ||||
07:49 | 07:50 | 18:07 | 18:08 | Дачний | Чернігівська область | ||||
07:55 | 07:56 | Заїзд | Чернігівська область | ||||||
08:02 | 08:03 | 18:17 | 18:18 | З.п. 738 км | Чернігівська область | ||||
22:03 | 06:00 | 08:12 | 08:14 | 18:26 | 18:34 | Прилуки | Чернігівська область | ||
06:09 | 06:10 | 08:22 | 08:23 | 18:41 | 18:42 | Сухоярівка | Чернігівська область | ||
06:17 | 06:18 | 08:30 | 08:31 | 18:48 | 18:49 | платформа 750 км | Чернігівська область | ||
06:24 | 06:25 | 08:37 | 08:38 | 18:54 | 18:56 | Линовиця | Чернігівська область | ||
06:39 | 06:40 | 08:51 | 08:52 | 19:09 | 19:10 | Грабарівка | Лубенський район | ||
06:49 | 06:50 | 09:00 | 09:01 | 19:17 | 19:18 | платформа 773 км | Лубенський район | ||
06:57 | 06:58 | 09:07 | 09:08 | 19:24 | 19:25 | платформа Сосинівка | Лубенський район | ||
07:04 | 07:05 | 09:13 | 09:14 | платформа 780 км | Лубенський район | ||||
07:11 | 07:12 | 09:19 | 09:23 | 19:37 | 19:39 | Пирятин | місто Пирятин | ||
07:20 | 07:21 | 09:31 | 09:32 | 19:46 | 19:47 | платформа Тарасівка | Лубенський район | ||
07:32 | 07:33 | 09:42 | 09:43 | платформа База | місто Гребінка | ||||
07:38 | 07:39 | 09:48 | 09:49 | 20:00 | 20:01 | Депо | місто Гребінка | ||
07:45 | 20:25 | 09:52 | 20:05 | 08:50 | Гребінка | місто Гребінка | |||
Рейси виконуються щоденно. Загальний час у дорозі 1 год 45 хв - 4 год 12 хв. |