Автобус ДНІПРОПЕТРОВСЬК-ЧЕРКАСИ

через Дніпродзержинськ, Верхньодніпровськ, Кременчук, Світловодськ, Чигирин

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
17:20 Дніпропетровськ АВЦ Дніпропетровська область A
18:30 Дніпродзержинськ АС-1 Дніпропетровська область B
19:05 Верхньодніпровськ АС Дніпропетровська область C
19:25 Бородаївка Дніпропетровська область
19:35 Івашкове Дніпропетровська область
19:40 Мости Дніпропетровська область
19:55 Мишурин Ріг Дніпропетровська область D
20:05 Куцеволівка Кіровоградська область
20:25 Успенка Кіровоградська область
20:35 Кам’яні Потоки Полтавська область
20:50 Кременчук АС Полтавська область E
21:25 Світловодськ АС Кіровоградська область F
22:05 Чигирин АС Черкаська область H
23:10 Черкаси АС-2 Черкаська область I
23:15 Черкаси АВ Черкаська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Богдан (26 місць). Протяжність складає 310 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЧЕРКАСИ-ДНІПРОПЕТРОВСЬК

Інші рейси, якими можна доїхати із ДНІПРОПЕТРОВСЬКА до ЧЕРКАС

ДНІПРОПЕТРОВСЬК-КАНІВ
ЗАПОРІЖЖЯ-ПОЗНАНЬ
ЗАПОРІЖЖЯ-ЩЕЦИН


2015-2017