Автобус ДНІПРО-ЧЕРКАСИ

через Божедарівку, П’ятихатки, Жовте, Олександрію, Пантаївку, Знам’янку, Олександрівку, Кам’янку, Смілу

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:30 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область A
07:00 Долинське Дніпропетровська область
07:10 Миколаївка Дніпропетровська область
07:20 Світлогірське Дніпропетровська область
07:35 Дружба Дніпропетровська область
07:45 Адамівка Дніпропетровська область
07:50 Олексіївка Дніпропетровська область
07:55 Божедарівка Дніпропетровська область B
08:20 П’ятихатки АС Дніпропетровська область C
08:35 Жовте Дніпропетровська область
09:25 Олександрія АС Кіровоградська область D
09:45 Пантаївка Кіровоградська область E
10:10 Знам’янка АС Кіровоградська область F
10:35 Цибулеве Кіровоградська область
10:45 Красносілля Кіровоградська область
11:05 Олександрівка АС Кіровоградська область G
11:30 Кам’янка АС Черкаська область H
11:55 Сміла АС Черкаська область I
12:20 Черкаси АВ Черкаська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (17 місць).
Протяжність складає 330 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЧЕРКАСИ-ДНІПРО

Автобус Дніпро-Черкаси з’єднує два обласні центри Центральної України - місто Дніпро із містом Черкаси. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Дніпропетровською, Кіровоградською та Черкаською. Відстань між Дніпром та Черкасами становить понад 300 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Дніпро-Черкаси: П’ятихатки, Олександрія, Знам’янка, Олександрівка, Кам’янка та Сміла. Повна тривалість поїздки складе близько 6 годин. У Дніпрі автобус відправляється від центрального автовокзалу на Курчатова щоранку.





Скориставшись автобусом Дніпро-Черкаси, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Дніпра - Дніпро-Долинське, Дніпро-Миколаївка, Дніпро-Світлогірське, Дніпро-Дружба, Дніпро-Адамівка, Дніпро-Олексіївка, Дніпро-Божедарівка, Дніпро-П’ятихатки, Дніпро-Жовте, Дніпро-Олександрія, Дніпро-Пантаївка, Дніпро-Знам’янка, Дніпро-Цибулеве, Дніпро-Красносілля, Дніпро-Кам’янка, Дніпро-Сміла, Дніпро-Черкаси;
із Божедарівки - Божедарівка-П’ятихатки, Божедарівка-Жовте, Божедарівка-Олександрія, Божедарівка-Пантаївка, Божедарівка-Знам’янка, Божедарівка-Цибулеве, Божедарівка-Красносілля, Божедарівка-Кам’янка, Божедарівка-Сміла, Божедарівка-Черкаси;
із П’ятихаток - П’ятихатки-Жовте, П’ятихатки-Олександрія, П’ятихатки-Пантаївка, П’ятихатки-Знам’янка, П’ятихатки-Цибулеве, П’ятихатки-Красносілля, П’ятихатки-Кам’янка, П’ятихатки-Сміла, П’ятихатки-Черкаси;
із Олександрії - Олександрія-Пантаївка, Олександрія-Знам’янка, Олександрія-Цибулеве, Олександрія-Красносілля, Олександрія-Кам’янка, Олександрія-Сміла, Олександрія-Черкаси;
зі Знам’янки - Знам’янка-Цибулеве, Знам’янка-Красносілля, Знам’янка-Кам’янка, Знам’янка-Сміла, Знам’янка-Черкаси;
із Олександрівки - Олександрівка-Кам’янка, Олександрівка-Сміла, Олександрівка-Черкаси;
із Кам’янки - Кам’янка-Сміла, Кам’янка-Черкаси;
зі Сміли - Сміла-Черкаси.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Дніпра, П’ятихаток, Олександрії, Знам’янки, Олександрівки, Кам’янки, Сміли та Черкас.

Інші рейси, якими можна доїхати із ДНІПРА до ЧЕРКАС

ДНІПРО-КАНІВ
ЗАПОРІЖЖЯ-ЩЕЦИН


2015-2019