Автобус ДНІПРО-ЧЕРКАСИ

через Кам’янське, Верхньодніпровськ, Кременчук, Світловодськ, Чигирин


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
17:20 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область A
18:30 Кам’янське АС-1 Дніпропетровська область B
19:05 Верхньодніпровськ АС Дніпропетровська область C
19:35 Бородаївка Дніпропетровська область
19:45 Івашкове Дніпропетровська область
19:50 Мости Дніпропетровська область
20:00 Мишурин Ріг Дніпропетровська область D
20:10 Куцеволівка Кіровоградська область E
20:20 Дача Кіровоградська область
20:25 Успенка Кіровоградська область
20:35 Кам’яні Потоки Полтавська область
20:50 Кременчук АС Полтавська область F
21:25 Світловодськ АС Кіровоградська область G
22:05 Чигирин АС Черкаська область H
23:10 Черкаси АС-2 Черкаська область I
23:15 Черкаси АВ Черкаська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Богдан (26 місць).
Протяжність складає 310 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЧЕРКАСИ-ДНІПРО

Автобус Дніпро-Черкаси з’єднує два обласні центри Центральної України - місто Дніпро із містом Черкаси. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Дніпропетровською, Кіровоградською, Полтавською та Черкаською. Відстань між Дніпром та Черкасами становить понад 300 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Дніпро-Черкаси: Кам’янське, Верхньодніпровськ, Кременчук, Світловодськ та Чигирин. Повна тривалість поїздки складе близько 6 годин. У Дніпрі автобус відправляється від центрального автовокзалу на Курчатова.





Скориставшись автобусом Дніпро-Черкаси, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Дніпра - Дніпро-Кам’янське, Дніпро-Верхньодніпровськ, Дніпро-Бородаївка, Дніпро-Івашкове, Дніпро-Мости, Дніпро-Мишурин Ріг, Дніпро-Куцеволівка, Дніпро-Успенка, Дніпро-Кам’яні Потоки, Дніпро-Кременчук, Дніпро-Світловодськ, Дніпро-Чигирин, Дніпро-Черкаси;
із Кам’янського - Кам’янське-Верхньодніпровськ, Кам’янське-Бородаївка, Кам’янське-Івашкове, Кам’янське-Мишурин Ріг, Кам’янське-Куцеволівка, Кам’янське-Успенка, Кам’янське-Кам’яні Потоки, Кам’янське-Кременчук, Кам’янське-Світловодськ, Кам’янське-Чигирин, Кам’янське-Черкаси;
із Верхньодніпровська - Верхньодніпровськ-Бородаївка, Верхньодніпровськ-Івашкове, Верхньодніпровськ-Мости, Верхньодніпровськ-Мишурин Ріг, Верхньодніпровськ-Куцеволівка, Верхньодніпровськ-Успенка, Верхньодніпровськ-Кам’яні Потоки, Верхньодніпровськ-Кременчук, Верхньодніпровськ-Світловодськ, Верхньодніпровськ-Чигирин, Верхньодніпровськ-Черкаси;
із Кременчука - Кременчук-Світловодськ, Кременчук-Чигирин, Кременчук-Черкаси;
зі Світловодська - Світловодськ-Чигирин, Світловодськ-Черкаси;
із Чигирина - Чигирин-Черкаси.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Дніпра, Кам’янського, Верхньодніпровська, Кременчука та Черкас.

Інші рейси, якими можна доїхати із ДНІПРА до ЧЕРКАС

ДНІПРО-КАНІВ

2015-2020