Автобус ЧЕРКАСИ-ДНІПРО

через Смілу, Кам’янку, Олександрівку, Знам’янку, Олександрію, Жовте, П’ятихатки, Божедарівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





Час відправлення Станція Регіон На карті
13:20 Черкаси АВ Черкаська область A
13:55 Сміла АС Черкаська область B
14:30 Кам’янка АС Черкаська область C
14:55 Олександрівка Кіровоградська область D
15:15 Красносілля Кіровоградська область
15:25 Цибулеве Кіровоградська область
15:55 Знам’янка АС Кіровоградська область E
16:50 Олександрія АС Кіровоградська область F
17:05 Куколівка Кіровоградська область
17:30 Жовте Дніпропетровська область G
17:55 П’ятихатки АС Дніпропетровська область H
18:30 Божедарівка Дніпропетровська область I
19:40 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (17 місць).
Протяжність складає 310 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ДНІПРО-ЧЕРКАСИ

Автобус Черкаси-Дніпро з’єднує два обласних центри, які розташувалися на берегах славетного Дніпра - місто Черкаси із містом Дніпро. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Черкаською, Кіровоградською та Дніпропетровською. Відстань між містами становить 310 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Сміла, Кам’янка, Олександрівка, Знам’янка, Олександрія та П’ятихатки. Повна тривалість поїздки складе понад 6 годин. Рейс здійснюється щоденно у другій половині дня. У Черкасах автобус відправляється від центрального автовокзалу.





Скориставшись автобусом Черкаси-Дніпро, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Черкас - Черкаси-Сміла, Черкаси-Кам’янка, Черкаси-Олександрівка, Черкаси-Красносілля, Черкаси-Цибулеве, Черкаси-Знам’янка, Черкаси-Олександрія, Черкаси-Куколівка, Черкаси-Жовте, Черкаси-П’ятихатки, Черкаси-Божедарівка, Черкаси-Дніпро;
зі Сміли - Сміла-Кам’янка, Сміла-Олександрівка, Сміла-Красносілля, Сміла-Цибулеве, Сміла-Знам’янка, Сміла-Олександрія, Сміла-Куколівка, Сміла-Жовте, Сміла-П’ятихатки, Сміла-Божедарівка, Сміла-Дніпро;
із Кам’янки - Кам’янка-Олександрівка, Кам’янка-Красносілля, Кам’янка-Цибулеве, Кам’янка-Знам’янка, Кам’янка-Олександрія, Кам’янка-Куколівка, Кам’янка-Жовте, Кам’янка-П’ятихатки, Кам’янка-Божедарівка, Кам’янка-Дніпро;
із Олександрівки - Олександрівка-Красносілля, Олександрівка-Цибулеве, Олександрівка-Знам’янка, Олександрівка-Олександрія, Олександрівка-Куколівка, Олександрівка-Жовте, Олександрівка-П’ятихатки, Олександрівка-Божедарівка, Олександрівка-Дніпро;
зі Знам’янки - Знам’янка-Олександрія, Знам’янка-Куколівка, Знам’янка-Жовте, Знам’янка-П’ятихатки, Знам’янка-Божедарівка, Знам’янка-Дніпро;
із Олександрії - Олександрія-Куколівка, Олександрія-Жовте, Олександрія-П’ятихатки, Олександрія-Божедарівка, Олександрія-Дніпро;
із П’ятихаток - П’ятихатки-Божедарівка, П’ятихатки-Дніпро.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Черкас, Сміли, Кам’янки, Олександрівки, Знам’янки, Олександрії, П’ятихаток та Дніпра.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЧЕРКАС до ДНІПРА

КАНІВ-ДНІПРО
ЩЕЦИН-ЗАПОРІЖЖЯ


2015-2019