Автобус ЧЕРКАСИ-ДНІПРО

через Чигирин, Світловодськ, Кременчук, Верхньодніпровськ, Кам’янське

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:15 Черкаси АВ Черкаська область A
07:25 Черкаси АС-2 Черкаська область B
08:40 Чигирин АС Черкаська область C
08:50 Галаганівка Черкаська область
09:00 Стецівка Черкаська область
09:10 Калантаїв Черкаська область
09:20 Велика Андрусівка Кіровоградська область D
10:00 Світловодськ АС Кіровоградська область E
10:40 Кременчук АС Полтавська область F
11:20 Куцеволівка Кіровоградська область
11:35 Мишурин Ріг Дніпропетровська область G
12:30 Верхньодніпровськ АС Дніпропетровська область H
13:20 Кам’янське АС-1 Дніпропетровська область I
14:15 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Богдан (26 місць). Протяжність складає 310 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ДНІПРО-ЧЕРКАСИ

Інші рейси, якими можна доїхати із ЧЕРКАС до ДНІПРА

КАНІВ-ДНІПРО
ПОЗНАНЬ-ЗАПОРІЖЖЯ
ЩЕЦИН-ЗАПОРІЖЖЯ


2015-2017