Автобус ЧЕРКАСИ-ДНІПРО

через Чигирин, Світловодськ, Кременчук, Верхньодніпровськ, Кам’янське

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:15 Черкаси АВ Черкаська область A
07:25 Черкаси АС-2 Черкаська область B
08:40 Чигирин АС Черкаська область C
08:50 Галаганівка Черкаська область
09:00 Стецівка Черкаська область
09:10 Калантаїв Черкаська область
09:20 Велика Андрусівка Кіровоградська область D
10:00 Світловодськ АС Кіровоградська область E
10:40 Кременчук АС Полтавська область F
11:20 Куцеволівка Кіровоградська область
11:35 Мишурин Ріг Дніпропетровська область G
12:30 Верхньодніпровськ АС Дніпропетровська область H
13:20 Кам’янське АС-1 Дніпропетровська область I
14:15 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Богдан (26 місць).
Протяжність складає 310 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ДНІПРО-ЧЕРКАСИ

Автобус Черкаси-Дніпро з’єднує два обласних центри, які розташувалися на берегах славетного Дніпра - місто Черкаси із містом Дніпро. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Черкаською, Кіровоградською, Полтавською та Дніпропетровською. Відстань між містами становить 310 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Чигирин, Світловодськ, Кременчук, Верхньодніпровськ та Кам’янське. Повна тривалість поїздки складе 7 годин. Рейс здійснюється щоденно у першій половині дня. У Черкасах автобус відправляється від центрального автовокзалу та АС-2.





Скориставшись автобусом Черкаси-Дніпро, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Черкас - Черкаси-Чигирин, Черкаси-Галаганівка, Черкаси-Стецівка, Черкаси-Калантаїв, Черкаси-Велика Андрусівка, Черкаси-Світловодськ, Черкаси-Кременчук, Черкаси-Куцеволівка, Черкаси-Мишурин Ріг, Черкаси-Верхньодніпровськ, Черкаси-Кам’янське, Черкаси-Дніпро;
із Чигирина - Чигирин-Галаганівка, Чигирин-Стецівка, Чигирин-Калантаїв, Чигирин-Велика Андрусівка, Чигирин-Світловодськ, Чигирин-Кременчук, Чигирин-Куцеволівка, Чигирин-Мишурин Ріг, Чигирин-Верхньодніпровськ, Чигирин-Кам’янське, Чигирин-Дніпро;

зі Світловодська - Світловодськ-Кременчук, Світловодськ-Куцеволівка, Світловодськ-Мишурин Ріг, Світловодськ-Верхньодніпровськ, Світловодськ-Кам’янське, Світловодськ-Дніпро;
із Кременчука - Кременчук-Куцеволівка, Кременчук-Мишурин Ріг, Кременчук-Верхньодніпровськ, Кременчук-Кам’янське, Кременчук-Дніпро;

із Верхньодніпровська - Верхньодніпровськ-Кам’янське, Верхньодніпровськ-Дніпро;
із Кам’янського - Кам’янське-Дніпро;
із інших населених пунктів - Галаганівка-Світловодськ, Стецівка-Світловодськ, Калантаїв-Світловодськ, Велика Андрусівка-Світловодськ, Куцеволівка-Верхньодніпровськ, Куцеволівка-Кам’янське, Куцеволівка-Дніпро, Мишурин Ріг-Верхньодніпровськ, Мишурин Ріг-Кам’янське, Мишурин Ріг-Дніпро.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Черкас, Чигирина, Світловодська, Кременчука, Верхньодніпровська, Кам’янського та Дніпра.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЧЕРКАС до ДНІПРА

КАНІВ-ДНІПРО
ЩЕЦИН-ЗАПОРІЖЖЯ


2015-2018