Автобус ДНІПРО-БРЮГГЕ / Bus DNIPRO-BRUGGE

через Кривий Ріг, Кропивницький, Новоархангельськ, Умань, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Варшаву, Познань, Франкфурт-на-Одері, Берлін, Магдебург, Ганновер, Білефельд, Дортмунд, Ессен, Дюссельдорф, Кельн, Аахен, Маастрихт, Генк, Хасселт, Левен, Брюссель, Антверпен, Гент

Kryvy Rih - Kropyvnytsky - Novoarchangelsk - Oeman - Chmelnytsky - Ternopil - Lviv - Warszawa - Poznań - Frankfurt an der Oder - Berlin - Magdeburg - Hannover - Bielefeld - Dortmund - Essen - Düsseldorf - Köln - Aachen - Maastricht - Genk - Hasselt - Leuven - Brussel - Antwerpen - Gent


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника

Час відправлення / Vertrek Станція / Sation Регіон / Land На карті / Kaart
06:40 Ср.Сб. Дніпро АВЦ/Dnipro Bus station Дніпропетровська область A
09:00 Ср.Сб. Кривий Ріг АВ/Kryvy Rih Bus station Дніпропетровська область
11:00 Ср.Сб. Кропивницький АВ/Kropyvnytsky Bus station Кіровоградська область
12:40 Ср.Сб. Новоархангельськ/Novoarchangelsk Кіровоградська область
14:00 Ср.Сб. Умань/Oeman Черкаська область
18:00 Ср.Сб. Хмельницький АВ/Chmelnytsky Bus station (можлива пересадка) Хмельницька область
20:00 Ср.Сб. Тернопіль АВ/Ternopil Bus station Тернопільська область
22:00 Ср.Сб. Львів АВ/Lviv Bus station Львівська область
06:00 Cz.Nd. Warszawa/Варшава Polska
12:00 Cz.Nd. Poznań/Познань Polska
14:35 Do.So. Frankfurt an der Oder/Франкфурт-на-Одері Deutschland
16:00 Do.So. Berlin/Берлін Deutschland B
23:00 Do.So. Magdeburg/Магдебург Deutschland
01:50 Mo.Fr. Hannover/Ганновер Deutschland
03:40 Mo.Fr. Bielefeld/Білефельд Deutschland
05:20 Mo.Fr. Dortmund/Дортмунд Deutschland
06:15 Mo.Fr. Essen/Ессен Deutschland
07:10 Mo.Fr. Düsseldorf/Дюссельдорф Deutschland C
09:00 Mo.Fr. Köln/Кельн (можлива пересадка) Deutschland D
09:45 Mo.Fr. Aachen/Аахен Deutschland
10:10 Ma.Vr. Maastricht/Маастрихт Nederland E
10:30 Ma.Vr. Genk/Генк België F
10:40 Ma.Vr. Hasselt/Хасселт België G
10:55 Ma.Vr. Leuven/Левен België
11:30 Ma.Vr. Brussel/Брюссель België H
12:15 Ma.Vr. Antwerpen/Антверпен België I
12:50 Ma.Vr. Gent/Гент België
Brugge/Брюгге België J
Рейс виконується щосереди та щосуботи із України.
Сайт перевізника: kasa.lux-reisen.com

Dag van vertrek: Woensdag, Zaterdag.
www: kasa.lux-reisen.com

Автобус Дніпро-Брюгге (bus Dnipro-Brugge) з’єднує міста України із містами Бельгії. Маршрут автобуса проходить територією п’яти країн: Україною, Польщею, Німеччиною, Нідерландами та Бельгією. Міста, через які курсує автобус: Кривий Ріг, Кропивницький, Умань, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Аахен, Маастрихт, Генк, Хасселт, Левен, Брюссель, Антверпен та Гент. Повна тривалість поїздки складе понад дві доби.





Скориставшись автобусом Дніпро-Брюгге, пасажири можуть здійснити подорож за наступними напрямками:
із Дніпра - Дніпро-Аахен, Дніпро-Маастрихт, Дніпро-Генк, Дніпро-Хасселт, Дніпро-Левен, Дніпро-Брюссель, Дніпро-Антверпен, Дніпро-Гент, Дніпро-Брюгге;
із Кривого Рогу - Кривий Ріг-Аахен, Кривий Ріг-Маастрихт, Кривий Ріг-Генк, Кривий Ріг-Хасселт, Кривий Ріг-Левен, Кривий Ріг-Брюссель, Кривий Ріг-Антверпен, Кривий Ріг-Гент, Кривий Ріг-Брюгге;
із Кропивницького - Кропивницький-Аахен, Кропивницький-Маастрихт, Кропивницький-Генк, Кропивницький-Хасселт, Кропивницький-Левен, Кропивницький-Брюссель, Кропивницький-Антверпен, Кропивницький-Гент, Кропивницький-Брюгге;
із Новоархангельська - Новоархангельськ-Аахен, Новоархангельськ-Маастрихт, Новоархангельськ-Генк, Новоархангельськ-Хасселт, Новоархангельськ-Левен, Новоархангельськ-Брюссель, Новоархангельськ-Антверпен, Новоархангельськ-Гент, Новоархангельськ-Брюгге.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.


2015-2020