Автобус ТУЛЬЧИН-ЛЬВІВ

через Брацлав, Немирів, Вінницю, Літин, Летичів, Хмельницький, Тернопіль, Золочів


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
09:00 Тульчин АС Вінницька область A
09:25 Брацлав Вінницька область B
09:50 Немирів Вінницька область C
10:42 Вінниця АВ Вінницька область
11:20 Вінниця АС-2 Вінницька область D
12:00 Літин Вінницька область E
12:40 Летичів АС Хмельницька область F
13:45 Хмельницький АВ Хмельницька область G
16:15 Тернопіль АВ Тернопільська область H
17:18 Золочів АС-2 Львівська область I
18:50 Львів АВ Львівська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Renault, Setra, VanHool.
Протяжність складає 460 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЛЬВІВ-ТУЛЬЧИН

Автобус Тульчин-Львів з’єднує 15-тисячне містечко у Вінницькій області - Тульчин із найбільшим містом Західної України - Львовом. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Вінницькою, Хмельницькою, Тернопільською та Львівською. Відстань між Тульчином та Львовом становить 460 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Брацлав, Немирів, Вінниця, Літин, Летичів, Хмельницький, Тернопіль, Золочів. Повна тривалість поїздки складе близько 10 годин. Із Тульчина автобус відправляється щоранку, у Львові - прибуває на Стрийський автовокзал.





Скориставшись автобусом Тульчин-Львів, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Тульчина - Тульчин-Брацлав, Тульчин-Немирів, Тульчин-Вінниця, Тульчин-Літин, Тульчин-Летичів, Тульчин-Хмельницький, Тульчин-Тернопіль, Тульчин-Золочів, Тульчин-Львів;
із Брацлава - Брацлав-Немирів, Брацлав-Вінниця, Брацлав-Літин, Брацлав-Летичів, Брацлав-Хмельницький, Брацлав-Тернопіль, Брацлав-Золочів, Брацлав-Львів;
із Немирова - Немирів-Вінниця, Немирів-Літин, Немирів-Летичів, Немирів-Хмельницький, Немирів-Тернопіль, Немирів-Золочів, Немирів-Львів;
із Вінниці - Вінниця-Літин, Вінниця-Летичів, Вінниця-Хмельницький, Вінниця-Тернопіль, Вінниця-Золочів, Вінниця-Львів;
із Літина - Літин-Летичів, Літин-Хмельницький, Літин-Тернопіль, Літин-Золочів, Літин-Львів;
із Летичева - Летичів-Хмельницький, Летичів-Тернопіль, Летичів-Золочів, Летичів-Львів;
із Хмельницького - Хмельницький-Тернопіль, Хмельницький-Золочів, Хмельницький-Львів;
із Тернополя - Тернопіль-Золочів, Тернопіль-Львів;
із Золочева - Золочів-Львів.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на вересень 2019 року) становить:
із Тульчина до Брацлава - 20 грн., до Немирова - 40 грн., до Вінниці - 90 грн., до Літина - 120 грн., до Летичева - 130 грн., до Хмельницького - 160 грн., до Тернополя - 280 грн., до Золочева - 310 грн., до Львова - 370 грн.;
із Вінниці до Літина - 40 грн., до Летичева - 65 грн., до Хмельницького - 105 грн., до Тернополя - 205 грн., до Золочева - 250 грн., до Львова - 320 грн.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Тульчина, Вінниці, Хмельницького, Тернополя та Львова.


2015-2020