Пасажирський поїзд 62 МИКОЛАЇВ-МОСКВА / Пассажирский поезд 62 НИКОЛАЕВ-МОСКВА

по парних із Миколаєва / по четным с Николаева






розклад руху поїзда УЗГОДЖУЙТЕ з поточною інформацією на станціях /
расписание поезда СОГЛАСОВЫВАЙТЕ с текущей информацией на станциях


Час приб./Время приб. Час відпр./Время отпр. Станція/Станция Регіон/Регион
18:34 06:00 Миколаїв-Пасажирський Миколаївська область
06:58 07:08 Херсон Херсонська область
07:54 07:56 Снігурівка Миколаївська область
08:55 08:57 Біла Криниця Херсонська область
10:50 11:00 Кривий Ріг-Головний Дніпропетровська область
11:39 11:42 Рокувата Дніпропетровська область
14:02 14:04 Олександрія Кіровоградська область
14:44 14:49 Знам’янка-Пасажирська Кіровоградська область
15:35 15:37 Фундукліївка Кіровоградська область
15:52 15:54 Кам’янка Черкаська область
16:15 16:39 імені Тараса Шевченка (Сміла) Черкаська область
17:15 17:20 Черкаси Черкаська область
17:55 17:57 Золотоноша-1 Черкаська область
18:33 18:35 Драбове-Барятинське Черкаська область
18:57 19:17 Гребінка Полтавська область
19:35 19:40 Пирятин Полтавська область
20:27 20:47 Прилуки Чернігівська область
21:32 21:37 Ічня Чернігівська область
22:39 23:04 Бахмач-Пасажирський Чернігівська область
23:28 23:38 Конотоп-Пасажирський Сумська область
00:35 00:37 Терещенська Сумська область
01:14 01:16 Хутір-Михайлівський (Дружба) Сумська область
01:33 02:23 Зернове (Середина-Буда) Сумська область
11:12 15:33 Москва-Киевская Российская Федерация
Рейс виконується по парних числах із Миколаєва.
Загальний час у дорозі 28 год 12 хв. /

Рейс выполняется по четным числам с Николаева.
Общее время в пути 28 ч 12 мин.

Розклад руху поїзда у зворотньому напрямку МОСКВА-МИКОЛАЇВ/
Расписание поезда в обратном направлении МОСКВА-НИКОЛАЕВ

Пасажирський поїзд за номером 62 сполученням Миколаїв-Москва (Николаев-Москва) з’єднує дев’яте за чисельністю населення місто країни - Миколаїв із другим за величиною містом Європи - Москвою. Маршрут потяга проходить територією двох країн: Україною та Росією. Відстань від Миколаєва до Москви залізничними шляхами становить 1462 км. Повна тривалість поїздки складе понад добу. Найбільші залізничні станції на шляху слідування: Херсон, Снігурівка, Кривий Ріг-Головний, Олександрія, Знам’янка-Пасажирська, імені Тараса Шевченка (Сміла), Черкаси, Гребінка, Бахмач-Пасажирський.





Скориставшись поїздом Миколаїв-Москва, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Миколаєва - Миколаїв-Херсон, Миколаїв-Снігурівка, Миколаїв-Біла Криниця, Миколаїв-Кривий Ріг, Миколаїв-Олександрія, Миколаїв-Знам’янка, Миколаїв-Фундукліївка, Миколаїв-Кам’янка, Миколаїв-імені Тараса Шевченка, Миколаїв-Черкаси, Миколаїв-Золотоноша, Миколаїв-Драбове-Барятинське, Миколаїв-Гребінка, Миколаїв-Пирятин, Миколаїв-Прилуки, Миколаїв-Ічня, Миколаїв-Бахмач, Миколаїв-Конотоп, Миколаїв-Терещенська, Миколаїв-Хутір-Михайлівський, Миколаїв-Зернове, Миколаїв-Москва (Николаев-Москва);

зі Сміли - імені Тараса Шевченка-Черкаси, імені Тараса Шевченка-Золотоноша, імені Тараса Шевченка-Драбове-Барятинське, імені Тараса Шевченка-Гребінка, імені Тараса Шевченка-Пирятин, імені Тараса Шевченка-Прилуки, імені Тараса Шевченка-Ічня, імені Тараса Шевченка-Бахмач, імені Тараса Шевченка-Конотоп, імені Тараса Шевченка-Терещенська, імені Тараса Шевченка-Хутір-Михайлівський, імені Тараса Шевченка-Зернове, імені Тараса Шевченка-Москва (имени Тараса Шевченко-Москва);
із Черкас - Черкаси-Золотоноша, Черкаси-Драбове-Барятинське, Черкаси-Гребінка, Черкаси-Пирятин, Черкаси-Прилуки, Черкаси-Ічня, Черкаси-Бахмач, Черкаси-Конотоп, Черкаси-Терещенська, Черкаси-Хутір-Михайлівський, Черкаси-Зернове, Черкаси-Москва (Черкассы-Москва);
із Прилук - Прилуки-Ічня, Прилуки-Бахмач, Прилуки-Конотоп, Прилуки-Терещенська, Прилуки-Хутір-Михайлівський, Прилуки-Зернове, Прилуки-Москва;
із Конотопа - Конотоп-Терещенська, Конотоп-Хутір-Михайлівський, Конотоп-Зернове, Конотоп-Москва.


Отримати більш повну інформацію, а також забронювати чи придбати квиток на поїзд можна у касах залізничних станцій України та Росії, а також на сайтах Укрзалізниці та РЖД.


2015-2018