Пасажирський поїзд 62 МИКОЛАЇВ-МОСКВА / Пассажирский поезд 62 НИКОЛАЕВ-МОСКВА

по парних із Миколаєва / по четным с Николаева






розклад руху поїзда УЗГОДЖУЙТЕ з поточною інформацією на станціях /
расписание поезда СОГЛАСОВЫВАЙТЕ с текущей информацией на станциях


Час приб./Время приб. Час відпр./Время отпр. Станція/Станция Регіон/Регион
16:11 11:08 Миколаїв-Пасажирський Миколаївська область
12:33 12:35 Новий Буг Миколаївська область
13:10 13:12 Казанка Миколаївська область
13:51 14:11 Долинська Кіровоградська область
15:33 16:04 Знам’янка-Пасажирська Кіровоградська область
16:50 16:52 Фундукліївка (Олександрівка) Кіровоградська область
17:07 17:09 Кам’янка Черкаська область
17:30 17:54 імені Тараса Шевченка (Сміла) Черкаська область
18:30 18:35 Черкаси Черкаська область
19:10 19:12 Золотоноша-1 Черкаська область
19:48 19:50 Драбове-Барятинське Черкаська область
20:12 20:32 Гребінка Полтавська область
20:50 20:52 Пирятин Полтавська область
21:36 21:39 Прилуки Чернігівська область
22:24 22:26 Ічня Чернігівська область
23:28 23:48 Бахмач-Пасажирський Чернігівська область
00:12 00:26 Конотоп-Пасажирський Сумська область
01:25 01:27 Терещенська Сумська область
02:06 02:14 Хутір-Михайлівський (Дружба) Сумська область
02:33 03:23 Зернове (Середина-Буда) Сумська область
04:53 05:43 Брянск-Орловский Российская Федерация
11:12 15:33 Москва-Киевская Российская Федерация
Рейс виконується по парних числах із Миколаєва.
Загальний час у дорозі 24 год 04 хв. /

Рейс выполняется по четным числам с Николаева.
Общее время в пути 24 ч 04 мин.

Розклад руху поїзда у зворотньому напрямку МОСКВА-МИКОЛАЇВ/
Расписание поезда в обратном направлении МОСКВА-НИКОЛАЕВ

Пасажирський поїзд за номером 62 сполученням Миколаїв-Москва (Николаев-Москва) з’єднує дев’яте за чисельністю населення місто країни - Миколаїв із другим за величиною містом Європи - Москвою. Маршрут потяга проходить територією двох країн: Україною та Росією. Повна тривалість поїздки складе одну добу. Найбільші залізничні станції на шляху слідування: Долинська, Знам’янка-Пасажирська, імені Тараса Шевченка (Сміла), Черкаси, Гребінка, Бахмач-Пасажирський.





Скориставшись поїздом Миколаїв-Москва, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Миколаєва - Миколаїв-Новий Буг, Миколаїв-Казанка, Миколаїв-Долинська, Миколаїв-Знам’янка, Миколаїв-Фундукліївка, Миколаїв-Кам’янка, Миколаїв-імені Тараса Шевченка, Миколаїв-Черкаси, Миколаїв-Золотоноша, Миколаїв-Драбове-Барятинське, Миколаїв-Гребінка, Миколаїв-Пирятин, Миколаїв-Прилуки, Миколаїв-Ічня, Миколаїв-Бахмач, Миколаїв-Конотоп, Миколаїв-Терещенська, Миколаїв-Хутір-Михайлівський, Миколаїв-Зернове, Миколаїв-Москва (Николаев-Москва);

зі Сміли - імені Тараса Шевченка-Черкаси, імені Тараса Шевченка-Золотоноша, імені Тараса Шевченка-Драбове-Барятинське, імені Тараса Шевченка-Гребінка, імені Тараса Шевченка-Пирятин, імені Тараса Шевченка-Прилуки, імені Тараса Шевченка-Ічня, імені Тараса Шевченка-Бахмач, імені Тараса Шевченка-Конотоп, імені Тараса Шевченка-Терещенська, імені Тараса Шевченка-Хутір-Михайлівський, імені Тараса Шевченка-Зернове, імені Тараса Шевченка-Москва (имени Тараса Шевченко-Москва);
із Черкас - Черкаси-Золотоноша, Черкаси-Драбове-Барятинське, Черкаси-Гребінка, Черкаси-Пирятин, Черкаси-Прилуки, Черкаси-Ічня, Черкаси-Бахмач, Черкаси-Конотоп, Черкаси-Терещенська, Черкаси-Хутір-Михайлівський, Черкаси-Зернове, Черкаси-Москва (Черкассы-Москва);
із Прилук - Прилуки-Ічня, Прилуки-Бахмач, Прилуки-Конотоп, Прилуки-Терещенська, Прилуки-Хутір-Михайлівський, Прилуки-Зернове, Прилуки-Москва;
із Конотопа - Конотоп-Терещенська, Конотоп-Хутір-Михайлівський, Конотоп-Зернове, Конотоп-Москва.


Отримати більш повну інформацію, а також забронювати чи придбати квиток на поїзд можна у касах залізничних станцій України та Росії, а також на сайтах Укрзалізниці та РЖД.


2015-2018