Пасажирський поїзд 61 МОСКВА-МИКОЛАЇВ / Пассажирский поезд 61 МОСКВА-НИКОЛАЕВ

по непарних із Москви, при двох непарних - 31 і 3 /
по нечетным с Москвы, при двух нечетных - 31 и 3






розклад руху поїзда УЗГОДЖУЙТЕ з поточною інформацією на станціях /
расписание поезда СОГЛАСОВЫВАЙТЕ с текущей информацией на станциях


Час приб./Время приб. Час відпр./Время отпр. Станція/Станция Регіон/Регион
11:12 15:33 Москва-Киевская Российская Федерация
22:58 23:48 Суземка Российская Федерация
23:05 23:47 Зернове (Середина-Буда) Сумська область
00:04 00:06 Хутір-Михайлівський (Дружба) Сумська область
00:40 00:42 Терещенська Сумська область
01:33 01:38 Конотоп-Пасажирський Сумська область
02:02 02:28 Бахмач-Пасажирський Чернігівська область
03:27 03:29 Ічня Чернігівська область
04:09 04:14 Прилуки Чернігівська область
04:59 05:01 Пирятин Полтавська область
05:20 05:40 Гребінка Полтавська область
06:01 06:03 Драбове-Барятинське Черкаська область
06:35 06:37 Золотоноша-1 Черкаська область
07:07 07:17 Черкаси Черкаська область
07:55 08:19 імені Тараса Шевченка (Сміла) Черкаська область
08:39 08:41 Кам’янка Черкаська область
08:55 08:57 Фундукліївка (Олександрівка) Кіровоградська область
09:40 09:44 Знам’янка-Пасажирська Кіровоградська область
10:23 10:25 Олександрія Кіровоградська область
12:50 12:52 Рокувата Дніпропетровська область
13:31 13:36 Кривий Ріг-Головний Дніпропетровська область
15:33 15:35 Біла Криниця Херсонська область
16:32 16:34 Снігурівка Миколаївська область
17:25 17:35 Херсон Херсонська область
18:34 06:00 Миколаїв-Пасажирський Миколаївська область
Рейс виконується по непарних числах із Москви, при двох непарних - 31 і 3.
Загальний час у дорозі 28 год 01 хв. /

Рейс выполняется по нечетным числам с Москвы, при двух нечетных - 31 и 3.
Общее время в пути 28 ч 01 мин.

Розклад руху поїзда у зворотньому напрямку МИКОЛАЇВ-МОСКВА/ Расписание поезда в обратном направлении НИКОЛАЕВ-МОСКВА

Пасажирський поїзд №61 міжнародного сполучення Москва-Миколаїв (Москва-Николаев) з’єднує столицю Російської Федерації - Москву із містом корабелів - Миколаєвом. Маршрут потяга простягається територією двох країн - Росією та Україною. Найбільші станції, на яких зупиняється потяг - Конотоп, Бахмач, Гребінка, Черкаси, імені Тараса Шевченка (Сміла), Знам’янка, Олександрія, Кривий Ріг-Головний, Снігурівка та Херсон. У дорозі поїзд понад добу. Протяжність маршрута потяга складає 1462 км. Поїзд курсує через день. Відправлення у Москві здійснюється із Київського вокзалу (Москва-Киевская).





Скориставшись потягом Москва-Миколаїв пасажири можуть здійснити подорож за наступними напрямками: Москва-Суземка, Москва-Зернове (Москва-Зерново), Москва-Хутір-Михайлівський (Москва-Хутор-Михайловский), Москва-Терещенська (Москва-Терещенская), Москва-Конотоп, Москва-Бахмач, Москва-Ічня (Москва-Ичня), Москва-Прилуки, Москва-Пирятин, Москва-Гребінка (Москва-Гребенка), Москва-Драбове-Барятинське (Москва-Драбово-Барятинское), Москва-Золотоноша, Москва-Черкаси (Москва-Черкассы), Москва-імені Шевченка (Москва-имени Шевченко), Москва-Кам’янка (Москва-Каменка), Москва-Фундукліївка (Москва-Фундуклеевка), Москва-Знам’янка (Москва-Знаменка), Москва-Олександрія (Москва-Александрия), Москва-Кривий Ріг (Москва-Кривой Рог), Москва-Біла Криниця (Москва-Белая Криница), Москва-Снігурівка (Москва-Снигиревка), Москва-Херсон, Москва-Миколаїв (Москва-Николаев). Для пасажирів доступні купейні та плацкартні вагони.


Перед поїздкою потягом бажано уважно вивчити паспортно-адміністративні (у тому числі візові) та митні правила як щодо себе, так і стосовно своєї ручної поклажі та багажу. Для отримання докладної інформації про порядок перетину кордонів Російської Федерації та України необхідно звертатися у міграційні, прикордонні чи митні органи кожної з країн. Із 1 березня 2015 року паспорт громадянина Російської Федерації та свідоцтво про народження не діють для в’їзду, перебування та пересування територією України, потрібен закордонний паспорт. Купівля квитків на поїзд територією України здійснюється у квиткових касах.


Отримати більш повну інформацію, а також забронювати чи придбати квиток на поїзд можна у касах залізничних станцій Росії та України, а також на сайтах РЖД та Укрзалізниці.


2015-2018