Автобус ХМІЛЬНИК-ЛЬВІВ

через Летичів, Хмельницький, Війтівці, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль, Зборів, Золочів


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:18 Хмільник АС Вінницька область A
07:40 Кожухів Вінницька область
08:30 Летичів АС Хмельницька область B
09:43 Хмельницький АВ Хмельницька область C
11:05 Війтівці Хмельницька область D
11:33 Волочиськ АС Хмельницька область E
11:50 Підволочиськ АС Тернопільська область F
13:05 Тернопіль АВ Тернопільська область G
13:55 Зборів АС Тернопільська область H
14:33 Золочів АС-2 Львівська область I
16:08 Львів АВ Львівська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (25 місць), Еталон (26 місць).
Протяжність складає 350 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЛЬВІВ-ХМІЛЬНИК

Автобус Хмільник-Львів з’єднує найбільше курортне містечко у Вінницькій області - Хмільник із найбільшим містом Західної України - Львовом. Маршрут автобуса Хмільник-Львів проходить територією чотирьох областей: Вінницькою, Хмельницькою, Тернопільською та Львівською. Відстань між Хмільником та Львовом становить 350 км. Найбільші населені пункти, через які курсує автобус: Летичів, Хмельницький, Війтівці, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль, Зборів та Золочів. Повна тривалість поїздки складе близько 9 годин. Із Хмільника автобус відправляється щоранку, у Львові - прибуває на Стрийський автовокзал.





Скориставшись автобусом Хмільник-Львів, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Хмільника - Хмільник-Кожухів, Хмільник-Летичів, Хмільник-Хмельницький, Хмільник-Війтівці, Хмільник-Волочиськ, Хмільник-Підволочиськ, Хмільник-Тернопіль, Хмільник-Зборів, Хмільник-Золочів, Хмільник-Львів;
із Кожухова - Кожухів-Летичів, Кожухів-Хмельницький, Кожухів-Війтівці, Кожухів-Волочиськ, Кожухів-Підволочиськ, Кожухів-Тернопіль, Кожухів-Зборів, Кожухів-Золочів, Кожухів-Львів;
із Летичева - Летичів-Хмельницький, Летичів-Війтівці, Летичів-Волочиськ, Летичів-Підволочиськ, Летичів-Тернопіль, Летичів-Зборів, Летичів-Золочів, Летичів-Львів;
із Хмельницького - Хмельницький-Війтівці, Хмельницький-Волочиськ, Хмельницький-Підволочиськ, Хмельницький-Тернопіль, Хмельницький-Зборів, Хмельницький-Золочів, Хмельницький-Львів;
із Війтівців - Війтівці-Волочиськ, Війтівці-Підволочиськ, Війтівці-Тернопіль, Війтівці-Зборів, Війтівці-Золочів, Війтівці-Львів;
із Волочиська - Волочиськ-Підволочиськ, Волочиськ-Тернопіль, Волочиськ-Зборів, Волочиськ-Золочів, Волочиськ-Львів;
із Підволочиська - Підволочиськ-Тернопіль, Підволочиськ-Зборів, Підволочиськ-Золочів, Підволочиськ-Львів;
із Тернополя - Тернопіль-Зборів, Тернопіль-Золочів, Тернопіль-Львів;
зі Зборова - Зборів-Золочів, Зборів-Львів;
із Золочева - Золочів-Львів.


Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Хмільника, Летичева, Хмельницького, Волочиська, Тернополя, Зборова, Золочева та Львова.


2015-2020