Автобус КИЇВ-ТАЛЬНЕ

через Жашків, Червоний Кут, Буки, Маньківку, Поташ, Роги, Мошурів

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:35 Київ ЦАВ місто Київ A
08:30 Гребінки Київська область
08:55 Біла Церква Київська область
09:55 Жашків АС Черкаська область B
10:05 Сорокотяга Черкаська область
10:10 Охматів Черкаська область C
10:25 Червоний Кут Черкаська область
10:55 Буки АС Черкаська область D
11:25 Маньківка АС Черкаська область E
11:35 Поташ Черкаська область F
11:45 Роги Черкаська область G
11:50 Поташ Черкаська область H
11:55 Мошурів Черкаська область I
12:15 Тальне АС Черкаська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Богдан (25 місць). Протяжність складає 230 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ТАЛЬНЕ-КИЇВ

Автобус Київ-Тальне з’єднує столицю країни - місто Київ із невеличким районним центром Черкаської області - містом Тальне. Маршрут автобуса проходить територією двох областей - Київською та Черкаською (Жашківський, Маньківський та Тальнівський райони). Відстань від Києва до Тального становить 230 км. Повна тривалість поїздки складе близько 4,5 годин. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Гребінки, Біла Церква, Жашків, Сорокотяга, Охматів, Червоний Кут, Буки, Маньківка, Поташ, Роги, Мошурів. У Києві автобус відправляється із центрального автовокзалу зранку кожного дня.





Скориставшись автобусом Київ-Тальне, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Жашків, Київ-Сорокотяга, Київ-Охматів, Київ-Червоний Кут, Київ-Буки, Київ-Маньківка, Київ-Поташ, Київ-Роги, Київ-Мошурів, Київ-Тальне;
із Жашкова - Жашків-Сорокотяга, Жашків-Охматів, Жашків-Червоний Кут, Жашків-Буки, Жашків-Маньківка, Жашків-Поташ, Жашків-Роги, Жашків-Мошурів, Жашків-Тальне;
із Сорокотяги - Сорокотяга-Охматів, Сорокотяга-Червоний Кут, Сорокотяга-Буки, Сорокотяга-Маньківка, Сорокотяга-Поташ, Сорокотяга-Роги, Сорокотяга-Мошурів, Сорокотяга-Тальне;
із Охматова - Охматів-Червоний Кут, Охматів-Буки, Охматів-Маньківка, Охматів-Поташ, Охматів-Роги, Охматів-Мошурів, Охматів-Тальне;
із Червоного Кута - Червоний Кут-Буки, Червоний Кут-Маньківка, Червоний Кут-Поташ, Червоний Кут-Роги, Червоний Кут-Мошурів, Червоний Кут-Тальне;
із Буків - Буки-Маньківка, Буки-Поташ, Буки-Роги, Буки-Мошурів, Буки-Тальне;
із Маньківки - Маньківка-Поташ, Маньківка-Роги, Маньківка-Мошурів, Маньківка-Тальне;
із Поташа - Поташ-Роги, Поташ-Поташ, Поташ-Мошурів, Поташ-Тальне;
із Рогів - Роги-Поташ, Роги-Мошурів, Роги-Тальне;
із Мошурова - Мошурів-Тальне.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на липень 2017 року) становить із Києва до Тального - 185 грн., до Буків - 160 грн., до Маньківки, Поташа, Рогів та Мошурова - 180 грн., до Жашкова - 135 грн., із Жашкова до Тального - 65 грн.

Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Києва, Жашкова, Буків, Маньківки та Тального.


2015-2018