Автобус КИЇВ-СКАДОВСЬК

через Жашків, Умань, Голованівськ, Первомайськ, Южноукраїнськ, Вознесенськ, Миколаїв, Херсон, Олешки, Голу Пристань


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
16:35 Київ ЦАВ місто Київ A
18:50 Жашків АС Черкаська область
20:05 Умань АС Черкаська область
21:25 Голованівськ Кіровоградська область B
22:40 Первомайськ АС Миколаївська область C
23:40 Южноукраїнськ АС Миколаївська область D
00:25 Вознесенськ АС Миколаївська область E
02:35 Миколаїв АВ Миколаївська область F
03:55 Херсон АВ Херсонська область G
04:45 Олешки АС Херсонська область H
05:20 Гола Пристань АС Херсонська область I
06:40 Скадовськ АС Корсар Херсонська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (49 місць).
Протяжність складає 680 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку СКАДОВСЬК-КИЇВ

Автобус Київ-Скадовськ з’єднує столицю країни - місто Київ із морським портом Херсонщини - містом Скадовськ. Маршрут автобуса проходить територією п’яти областей: Київською, Черкаською, Кіровоградською, Миколаївською та Херсонською. Відстань між Києвом та Скадовськом становить близько 700 км. Найбільші населені пункти, через які курсує автобус: Жашків, Умань, Голованівськ, Первомайськ, Южноукраїнськ, Вознесенськ, Миколаїв, Херсон, Олешки та Гола Пристань. Повна тривалість поїздки складе 14 годин. У столиці автобус Київ-Скадовськ відправляється від центрального автовокзалу на проспекті Науки увечері, у Скадовську - прибуває наступного ранку на автостанцію «Корсар».





Скориставшись автобусом Київ-Скадовськ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Голованівськ, Київ-Первомайськ, Київ-Южноукраїнськ, Київ-Вознесенськ, Київ-Миколаїв, Київ-Херсон, Київ-Олешки (Київ-Цюрупинськ), Київ-Гола Пристань, Київ-Скадовськ;
із Первомайська - Первомайськ-Южноукраїнськ, Первомайськ-Вознесенськ, Первомайськ-Миколаїв, Первомайськ-Херсон, Первомайськ-Олешки (Первомайськ-Цюрупинськ), Первомайськ-Гола Пристань, Первомайськ-Скадовськ;
із Южноукраїнська - Южноукраїнськ-Вознесенськ, Южноукраїнськ-Миколаїв, Южноукраїнськ-Херсон, Южноукраїнськ-Олешки (Южноукраїнськ-Цюрупинськ), Южноукраїнськ-Гола Пристань, Южноукраїнськ-Скадовськ;
із Вознесенська - Вознесенськ-Миколаїв, Вознесенськ-Херсон, Вознесенськ-Олешки (Вознесенськ-Цюрупинськ), Вознесенськ-Гола Пристань, Вознесенськ-Скадовськ;
із Миколаєва - Миколаїв-Херсон, Миколаїв-Олешки (Миколаїв-Цюрупинськ), Миколаїв-Гола Пристань, Миколаїв-Скадовськ;
із Херсона - Херсон-Олешки (Херсон-Цюрупинськ), Херсон-Гола Пристань, Херсон-Скадовськ;
із Голої Пристані - Гола Пристань-Скадовськ.


Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Києва, Первомайська, Южноукраїнська, Вознесенська, Миколаєва, Херсона, Голої Пристані та Скадовська.


2015-2020