Розклад руху приміських поїздів по станції КРЮКІВ-НА-ДНІПРІ

Крюків-на-Дніпрі - одна з найбільших залізничних станцій Кременчука. Знаходиться на лінії Кременчук-Бурти Південної залізниці між станцією Кременчук-Пасажирський та платформою Вагонозавод.


На станції зупиняються лише приміські електрички. Приміські потяги курсують сполученням Крюків-на-Дніпрі-Полтава-Південна, Павлиш-Передгірковий парк, Знам’янка-Пасажирська-Кременчук, Кременчук-Знам’янка, Кременчук-Павлиш та Передгірковий парк-Павлиш. Скориставшись вказаними поїздами, пасажири зможуть доїхати до наступних станцій: Кременчук-Пасажирський, Потоки, Галещина, Козельщина, Ганнівка, Кобеляки, Ліщинівка, Нові Санжари, Мала Перещепинська та Полтава-Південна - в одному напрямку, а також Бурти, Павлиш, Новоолексіївка, Лікарівка, Користівка, Пантаївка та Знам’янка-Пасажирська - в іншому. Розклад руху приміських потягів дозволяє пасажирам, зробивши пересадку на станції Кременчук-Пасажирський, дістатися багатьох населених пунктів країни, зокрема, Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Львова, Кропивницького, Івано-Франківська, Бердянська, Лисичанська, Павлограда, Борисполя, Лозової, Лубен, Рубіжного, Вознесенська, Глобиного, Гребінки, Кремінної, Люботина, Новоукраїнки, Помічної, Сватового, Хорола, Чугуєва, Шепетівки, Яремче, Ворохти, Семенівки, Ромодану, Скороходового та багатьох інших міст і селищ.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на поїзд. Матеріал розміщено з метою попереднього ознайомлення. Для надійності УЗГОДЖУЙТЕ розклад руху потягів із поточною інформацією на станції, оскільки із різних причин розклад поїздів може бути змінено або відмінено на певних ділянках чи повністю. Також можливе призначення додаткових рейсів на маршрутах, які користуються найбільшим попитом у населення.

м. Кременчук
вул. Івана Приходька, 81
тел.: (0536)76-36-27

розклад руху поїздів УЗГОДЖУЙТЕ з поточною інформацією на станції


Полтавський напрямок (на станцію Кременчук-Пасажирський)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття на ст. Крюків-на-Дніпрі Номер поїзда Маршрут Час відправлення від ст. Крюків-на-Дніпрі Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
12:30 14:52 6664 Знам’янка-Пасажирська-Кременчук 14:54 15:02 щоденно

Знам'янський напрямок (на Павлиш, Знам'янку)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття на ст. Крюків-на-Дніпрі Номер поїзда Маршрут Час відправлення від ст. Крюків-на-Дніпрі Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:46 08:53 6663 Кременчук-Знам’янка 08:54 11:17 щоденно

2015-2020