Автобус ХЕРСОН-ХАРКІВ

через Тягинку, Берислав, Нововоронцовку, Нікополь, Дніпро, Новомосковськ, Перещепине, Красноград


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
19:00 Херсон АВ Херсонська область A
20:00 Тягинка Херсонська область B
20:25 Берислав АС Херсонська область C
22:30 Нововоронцовка Херсонська область D
23:30 Нікополь АС Дніпропетровська область E
00:05 Дмитрівка Дніпропетровська область
00:20 Сергіївка Дніпропетровська область
02:20 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область F
03:15 Новомосковськ АС Дніпропетровська область G
04:05 Перещепине Дніпропетровська область H
05:10 Красноград АС Харківська область I
07:00 Харків АВ Харківська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (45 місць), Setra (45 місць).
Протяжність складає 575 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ХАРКІВ-ХЕРСОН

Автобус Херсон-Харків з’єднує одне з найбільших міст на півдні країни - Херсон із найбільшим містом Слобожанщини - Харковом. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Херсонською, Дніпропетровською та Харківською. Відстань між Херсоном та Харковом становить близько 600 км. Найбільші міста, через які слідує автобус: Берислав, Нікополь, Дніпро, Новомосковськ та Красноград. Повна тривалість поїздки складе 12 годин. Із Херсона автобус відправляється щовечора від центрального автовокзалу, у Харкові - прибуває наступного ранку на головний автовокзал міста на проспекті Гагаріна.





Скориставшись автобусом Херсон-Харків, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Херсона - Херсон-Тягинка, Херсон-Берислав, Херсон-Нововоронцовка, Херсон-Нікополь, Херсон-Дмитрівка, Херсон-Сергіївка, Херсон-Дніпро, Херсон-Новомосковськ, Херсон-Перещепине, Херсон-Красноград, Херсон-Харків;
із Тягинки - Тягинка-Берислав, Тягинка-Нововоронцовка, Тягинка-Нікополь, Тягинка-Дмитрівка, Тягинка-Сергіївка, Тягинка-Дніпро (Тягинка-Дніпропетровськ), Тягинка-Новомосковськ, Тягинка-Перещепине, Тягинка-Красноград, Тягинка-Харків;
із Берислава - Берислав-Нововоронцовка, Берислав-Нікополь, Берислав-Дмитрівка, Берислав-Сергіївка, Берислав-Дніпро (Берислав-Дніпропетровськ), Берислав-Новомосковськ, Берислав-Перещепине, Берислав-Красноград, Берислав-Харків;
із Нововоронцовки - Нововоронцовка-Нікополь, Нововоронцовка-Дніпро (Нововоронцовка-Дніпропетровськ), Нововоронцовка-Новомосковськ, Нововоронцовка-Перещепине, Нововоронцовка-Красноград, Нововоронцовка-Харків;
із Нікополя - Нікополь-Дмитрівка, Нікополь-Сергіївка, Нікополь-Дніпро (Нікополь-Дніпропетровськ), Нікополь-Новомосковськ, Нікополь-Перещепине, Нікополь-Красноград, Нікополь-Харків;
із Дніпра - Дніпро-Перещепине (Дніпропетровськ-Перещепине), Дніпро-Красноград (Дніпропетровськ-Красноград), Дніпро-Харків (Дніпропетровськ-Харків);
із Краснограда - Красноград-Харків.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Херсона, Нікополя, Дніпра, Краснограда та Харкова.

Інші рейси, якими можна доїхати із ХЕРСОНА до ХАРКОВА

ОДЕСА-ХАРКІВ

2015-2020