Автобус ХАРКІВ-ЗІНЬКІВ

через Богодухів, Охтирку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:10 Харків АС-2 Харківська область A
13:45 Вільшани Харківська область B
14:00 Горького Харківська область
14:10 Максимівка Харківська область C
14:15 Крисине Харківська область
14:40 Богодухів АС Харківська область D
15:00 Куп’єваха Харківська область E
15:05 Ходунаївка Харківська область F
15:50 Охтирка АС Сумська область G
16:15 Качанівка Сумська область H
16:30 Мала Павлівка Сумська область I
16:55 Зіньків АС Полтавська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Богдан (30 місць), Scania, Рута (19 місць).
Протяжність складає 160 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЗІНЬКІВ-ХАРКІВ

Автобус Харків-Зіньків з’єднує одне з найбільших міст країни - Харків із невеличким містечком на Полтавщині - Зіньків. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Харківською, Сумською та Полтавською. Відстань від Харкова до Зінькова становить 160 км. Повна тривалість поїздки складе близько 4 годин. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Богодухів та Охтирка. У Харкові автобус відправляється в обідню пору із АС-2 «Суздальські ряди». Рейс виконується щоденно.





Скориставшись автобусом Харків-Зіньків, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Вільшани, Харків-Горького, Харків-Максимівка, Харків-Крисине, Харків-Богодухів, Харків-Куп’єваха, Харків-Ходунаївка, Харків-Охтирка, Харків-Качанівка, Харків-Мала Павлівка, Харків-Зіньків;
із Вільшан - Вільшани-Горького, Вільшани-Максимівка, Вільшани-Крисине, Вільшани-Богодухів, Вільшани-Куп’єваха, Вільшани-Ходунаївка, Вільшани-Охтирка, Вільшани-Качанівка, Вільшани-Мала Павлівка, Вільшани-Зіньків;
із Горького - Горького-Максимівка, Горького-Крисине, Горького-Богодухів, Горького-Куп’єваха, Горького-Ходунаївка, Горького-Охтирка, Горького-Качанівка, Горького-Мала Павлівка, Горького-Зіньків;
із Максимівки - Максимівка-Крисине, Максимівка-Богодухів, Максимівка-Куп’єваха, Максимівка-Ходунаївка, Максимівка-Охтирка, Максимівка-Качанівка, Максимівка-Мала Павлівка, Максимівка-Зіньків;
із Крисиного - Крисине-Богодухів, Крисине-Куп’єваха, Крисине-Ходунаївка, Крисине-Охтирка, Крисине-Качанівка, Крисине-Мала Павлівка, Крисине-Зіньків;
із Богодухова - Богодухів-Куп’єваха, Богодухів-Ходунаївка, Богодухів-Охтирка, Богодухів-Качанівка, Богодухів-Мала Павлівка, Богодухів-Зіньків;
із Куп’євахи - Куп’єваха-Ходунаївка, Куп’єваха-Охтирка, Куп’єваха-Качанівка, Куп’єваха-Мала Павлівка, Куп’єваха-Зіньків;
із Ходунаївки - Ходунаївка-Охтирка, Ходунаївка-Качанівка, Ходунаївка-Мала Павлівка, Ходунаївка-Зіньків;
із Охтирки - Охтирка-Качанівка, Охтирка-Мала Павлівка, Охтирка-Зіньків.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Харкова, Богодухова, Охтирки та Зінькова.

Інші рейси, якими можна доїхати із ХАРКОВА до ЗІНЬКОВА

ХАРКІВ-ГАДЯЧ
ХАРКІВ-ЛОХВИЦЯ
ХАРКІВ-РОМНИ
ХАРКІВ-ЧОРНУХИ


2015-2019