Автобус КАХОВКА-ХАРКІВ

через Нову Каховку, Берислав, Нововоронцовку, Нікополь, Дніпро, Перещепине, Красноград

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
17:35 Каховка АС Херсонська область A
18:00 Нова Каховка АС Херсонська область B
18:30 Берислав АС Херсонська область C
20:25 Нововоронцовка Херсонська область D
21:35 Нікополь АС Дніпропетровська область E
22:00 Дмитрівка Дніпропетровська область
22:10 Сергіївка Дніпропетровська область
00:50 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область F
02:30 Перещепине Дніпропетровська область G
03:40 Красноград АС Харківська область H
05:40 Харків АВ Харківська область I
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: BOVA, MAN.
Протяжність складає 520 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ХАРКІВ-КАХОВКА

Автобус Каховка-Харків з’єднує найбільші міста Херсонської області після обласного центру - Каховку та Нову Каховку із містами-мільйонниками - Дніпром та Харковом. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Херсонською, Дніпропетровською та Харківською. Відстань між Каховкою та Харковом становить понад 500 км. Найбільші населені пункти, через які курсує автобус: Нова Каховка, Берислав, Нововоронцовка, Нікополь, Дніпро, Перещепине та Красноград. Повна тривалість поїздки складе 12 годин. Із Каховки автобус відправляється щовечора.





Скориставшись автобусом Каховка-Харків, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Каховки - Каховка-Нова Каховка, Каховка-Берислав, Каховка-Нововоронцовка, Каховка-Нікополь, Каховка-Дмитрівка, Каховка-Сергіївка, Каховка-Дніпро, Каховка-Перещепине, Каховка-Красноград, Каховка-Харків;
із Нової Каховки - Нова Каховка-Берислав, Нова Каховка-Нововоронцовка, Нова Каховка-Нікополь, Нова Каховка-Дмитрівка, Нова Каховка-Сергіївка, Нова Каховка-Дніпро, Нова Каховка-Перещепине, Нова Каховка-Красноград, Нова Каховка-Харків;
із Берислава - Берислав-Нововоронцовка, Берислав-Нікополь, Берислав-Дмитрівка, Берислав-Сергіївка, Берислав-Дніпро, Берислав-Перещепине, Берислав-Красноград, Берислав-Харків;
із Нововоронцовки - Нововоронцовка-Нікополь, Нововоронцовка-Дмитрівка, Нововоронцовка-Сергіївка, Нововоронцовка-Дніпро, Нововоронцовка-Перещепине, Нововоронцовка-Красноград, Нововоронцовка-Харків;
із Нікополя - Нікополь-Дмитрівка, Нікополь-Сергіївка, Нікополь-Дніпро, Нікополь-Перещепине, Нікополь-Красноград, Нікополь-Харків;
із Дмитрівки - Дмитрівка-Сергіївка, Дмитрівка-Дніпро, Дмитрівка-Перещепине, Дмитрівка-Красноград, Дмитрівка-Харків;
із Дніпра - Дніпро-Перещепине, Дніпро-Красноград, Дніпро-Харків;
із Перещепиного - Перещепине-Красноград, Перещепине-Харків;
із Краснограда - Красноград-Харків.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Каховки, Нової Каховки, Берислава, Нікополя, Дніпра та Харкова.


2015-2019