Автобус ДНІПРО-КРЕМЕНЧУК

через Кам’янське, Верхньодніпровськ


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:00 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область A
06:55 Кам’янське АС-1 Дніпропетровська область B
07:45 Верхньодніпровськ АС Дніпропетровська область C
08:10 Бородаївка Дніпропетровська область
08:20 Івашкове Дніпропетровська область
08:25 Мости Дніпропетровська область
08:35 Мишурин Ріг Дніпропетровська область D
08:45 Куцеволівка Кіровоградська область E
08:55 Дача Кіровоградська область
09:00 Успенка Кіровоградська область
09:10 Кам’яні Потоки Полтавська область
09:25 Кременчук АС Полтавська область F
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (17 місць).
Протяжність складає 170 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КРЕМЕНЧУК-ДНІПРО

Автобус Дніпро-Кременчук з’єднує найбільше місто Центральної України - Дніпро із найбільшим індустріальним містом сусідньої Полтавщини - Кременчуком. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Дніпропетровською, Кіровоградською та Полтавською. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Дніпро-Кременчук: Кам’янське та Верхньодніпровськ. Відстань між містами становить 170 км. Повна тривалість поїздки складе 3,5 години. У Дніпрі автобус відправляється із головного автовокзалу міста щоранку.





Скориставшись автобусом Дніпро-Кременчук, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Дніпра - Дніпро-Кам’янське, Дніпро-Верхньодніпровськ, Дніпро-Бородаївка, Дніпро-Івашкове, Дніпро-Мости, Дніпро-Мишурин Ріг, Дніпро-Куцеволівка, Дніпро-Дача, Дніпро-Успенка, Дніпро-Кам’яні Потоки, Дніпро-Кременчук;
із Кам’янського - Кам’янське-Верхньодніпровськ, Кам’янське-Бородаївка, Кам’янське-Івашкове, Кам’янське-Мости, Кам’янське-Мишурин Ріг, Кам’янське-Куцеволівка, Кам’янське-Дача, Кам’янське-Успенка, Кам’янське-Кам’яні Потоки, Кам’янське-Кременчук;
із Верхньодніпровська - Верхньодніпровськ-Бородаївка, Верхньодніпровськ-Івашкове, Верхньодніпровськ-Мости, Верхньодніпровськ-Мишурин Ріг, Верхньодніпровськ-Куцеволівка, Верхньодніпровськ-Дача, Верхньодніпровськ-Успенка, Верхньодніпровськ-Кам’яні Потоки, Верхньодніпровськ-Кременчук;
із Бородаївки - Бородаївка-Івашкове, Бородаївка-Мости, Бородаївка-Мишурин Ріг, Бородаївка-Куцеволівка, Бородаївка-Дача, Бородаївка-Успенка, Бородаївка-Кам’яні Потоки, Бородаївка-Кременчук;
із Івашкового - Івашкове-Мости, Івашкове-Мишурин Ріг, Івашкове-Куцеволівка, Івашкове-Дача, Івашкове-Успенка, Івашкове-Кам’яні Потоки, Івашкове-Кременчук;
із Мостів - Мости-Мишурин Ріг, Мости-Куцеволівка, Мости-Дача, Мости-Успенка, Мости-Кам’яні Потоки, Мости-Кременчук;
із Мишуриного Рогу - Мишурин Ріг-Куцеволівка, Мишурин Ріг-Дача, Мишурин Ріг-Успенка, Мишурин Ріг-Кам’яні Потоки, Мишурин Ріг-Кременчук;
із Куцеволівки - Куцеволівка-Дача, Куцеволівка-Успенка, Куцеволівка-Кам’яні Потоки, Куцеволівка-Кременчук;
із Дачі - Дача-Успенка, Дача-Кам’яні Потоки, Дача-Кременчук;
із Успенки - Успенка-Кам’яні Потоки, Успенка-Кременчук;
із Кам’яних Потоків - Кам’яні Потоки-Кременчук.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Дніпра, Кам’янського, Верхньодніпровська та Кременчука.

Інші рейси, якими можна доїхати із ДНІПРА до КРЕМЕНЧУКА

ДНІПРО-КАНІВ

ДНІПРО-КИЇВ

ДНІПРО-ЛУБНИ

ЗАПОРІЖЖЯ-ГЛІВІЦЕ

ЗАПОРІЖЖЯ-КИЇВ

ЗАПОРІЖЖЯ-СВЕБОДЗІН

2015-2020