Автобус ДНІПРО-ЧЕРНІВЦІ

через П’ятихатки, Олександрію, Знам’янку, Кропивницький, Новоархангельськ, Умань, Гайсин, Немирів, Могилів-Подільський, Новодністровськ, Іванівці, Кельменці


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
11:00 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область A
12:00 Божедарівка Дніпропетровська область
12:50 П’ятихатки АС Дніпропетровська область B
13:30 Жовте Дніпропетровська область
14:05 Олександрія АС Кіровоградська область C
15:00 Знам’янка АС Кіровоградська область
16:15 Кропивницький АВ Кіровоградська область D
17:00 Велика Виска Кіровоградська область
17:45 Хмельове Кіровоградська область
18:35 Новоархангельськ АС Кіровоградська область E
19:50 Умань АС Черкаська область F
21:05 Гайсин АС Вінницька область
22:10 Немирів АС Вінницька область G
00:45 Могилів-Подільський АС Вінницька область H
02:20 Муровані Курилівці Вінницька область
03:10 Новодністровськ АС Чернівецька область
04:10 Іванівці Чернівецька область
04:40 Кельменці АС Чернівецька область I
06:30 Чернівці АВ Чернівецька область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: MAN (34 місця), Mercedes, Neoplan (50 місць).
Протяжність складає 880 км.
Сайт перевізника: bustrek.net
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЧЕРНІВЦІ-ДНІПРО

Автобус Дніпро-Чернівці (Дніпропетровськ-Чернівці) з’єднує найбільше місто Центральної України - Дніпро із Буковиною. Маршрут автобуса проходить територією п’яти областей: Дніпропетровською, Кіровоградською, Черкаською, Вінницькою та Чернівецькою. Відстань між Дніпром та Чернівцями становить близько 900 км. Найбільші міста, через які курсує автобус: П’ятихатки, Знам’янка, Олександрія, Кропивницький, Умань, Гайсин та Могилів-Подільський. Повна тривалість поїздки складе 19,5 годин. У Дніпрі автобус відправляється щоденно в обідню пору від центрального автовокзалу на Курчатова, у Чернівцях - прибуває на центральний автовокзал наступного ранку.





Скориставшись автобусом Дніпро-Чернівці, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Дніпра - Дніпро-П’ятихатки, Дніпро-Олександрія, Дніпро-Знам’янка, Дніпро-Кропивницький, Дніпро-Новоархангельськ, Дніпро-Умань, Дніпро-Гайсин, Дніпро-Немирів, Дніпро-Могилів-Подільський, Дніпро-Новодністровськ, Дніпро-Іванівці, Дніпро-Кельменці, Дніпро-Чернівці;
із Олександрії - Олександрія-Знам’янка, Олександрія-Кропивницький, Олександрія-Новоархангельськ, Олександрія-Умань, Олександрія-Гайсин, Олександрія-Немирів, Олександрія-Могилів-Подільський, Олександрія-Новодністровськ, Олександрія-Іванівці, Олександрія-Кельменці, Олександрія-Чернівці;
із Кропивницького - Кропивницький-Новоархангельськ, Кропивницький-Умань, Кропивницький-Гайсин, Кропивницький-Немирів, Кропивницький-Могилів-Подільський, Кропивницький-Новодністровськ, Кропивницький-Іванівці, Кропивницький-Кельменці, Кропивницький-Чернівці;
із Умані - Умань-Гайсин, Умань-Немирів, Умань-Могилів-Подільський, Умань-Новодністровськ, Умань-Іванівці, Умань-Кельменці, Умань-Чернівці;
із Гайсина - Гайсин-Немирів, Гайсин-Могилів-Подільський, Гайсин-Новодністровськ, Гайсин-Іванівці, Гайсин-Кельменці, Гайсин-Чернівці;
із Могилів-Подільського - Могилів-Подільський-Новодністровськ, Могилів-Подільський-Іванівці, Могилів-Подільський-Кельменці, Могилів-Подільський-Чернівці.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Дніпра, П’ятихаток, Олександрії, Знам’янки, Кропивницького, Умані та Чернівців.

Інші рейси, якими можна доїхати із ДНІПРА до ЧЕРНІВЦІВ

ЗАПОРІЖЖЯ-ЧЕРНІВЦІ

2015-2020