Автобус КИЇВ-КРОПИВНИЦЬКИЙ/КИЇВ-КІРОВОГРАД

через Жашків, Умань, Новоархангельськ, Тишківку, Липняжку, Добровеличківку, Піщаний Брід, Новоукраїнку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
10:05 22:30 Київ ЦАВ місто Київ A
11:25 23:50 Біла Церква Київська область
12:25 01:05 Жашків АС Черкаська область B
12:45 Бузівка Черкаська область
12:50 Конела Черкаська область
13:00 Соколівка Черкаська область
13:10 Нестерівка Черкаська область
13:20 Подібна Черкаська область
13:30 Краснопілка Черкаська область
14:10 02:35 Умань АС Черкаська область C
15:35 03:55 Новоархангельськ АС Кіровоградська область D
16:10 04:30 Тишківка Кіровоградська область E
16:30 04:45 Липняжка Кіровоградська область F
16:50 05:10 Добровеличківка АС Кіровоградська область G
17:15 05:35 Піщаний Брід Кіровоградська область H
17:50 06:10 Новоукраїнка АС Кіровоградська область I
07:35 Кропивницький АС-2 Кіровоградська область
19:00 07:50 Кропивницький АВ Кіровоградська область J
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршрутах: Mercedes (50 місць), Setra (50 місць), БАЗ (29 місць).
Протяжність складає 410 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку КРОПИВНИЦЬКИЙ-КИЇВ

Автобус Київ-Кропивницький (Київ-Кіровоград) з’єднує столицю країни - місто Київ із обласним центром, яке за останнє сторіччя чотири рази змінило свою назву - містом Кропивницький (Єлисаветград, Зінов’євськ, Кірово, Кіровоград). Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Київською, Черкаською та Кіровоградською. Відстань зі столиці до обласного центру становить 410 км. Повна тривалість поїздки складе 9 годин. Найбільші населені пункти, через які слідує автобус: Жашків, Умань, Новоархангельськ, Добровеличківка та Новоукраїнка. Щоденно на маршруті здійснюється по два рейси - денний та нічний.





Скориставшись автобусом Київ-Кропивницький через Умань, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Жашків, Київ-Умань, Київ-Новоархангельськ, Київ-Тишківка, Київ-Липняжка, Київ-Добровеличківка, Київ-Піщаний Брід, Київ-Новоукраїнка, Київ-Кропивницький;
із Жашкова - Жашків-Умань, Жашків-Новоархангельськ, Жашків-Тишківка, Жашків-Липняжка, Жашків-Добровеличківка, Жашків-Піщаний Брід, Жашків-Новоукраїнка, Жашків-Кропивницький (Жашків-Кіровоград);
із Умані - Умань-Новоархангельськ, Умань-Тишківка, Умань-Липняжка, Умань-Добровеличківка, Умань-Піщаний Брід, Умань-Новоукраїнка, Умань-Кропивницький (Умань-Кіровоград);

із Новоархангельська - Новоархангельськ-Тишківка, Новоархангельськ-Липняжка, Новоархангельськ-Добровеличківка, Новоархангельськ-Піщаний Брід, Новоархангельськ-Новоукраїнка, Новоархангельськ-Кропивницький (Новоархангельськ-Кіровоград);
із Тишківки - Тишківка-Липняжка, Тишківка-Добровеличківка, Тишківка-Піщаний Брід, Тишківка-Новоукраїнка, Тишківка-Кропивницький (Тишківка-Кіровоград);
із Липняжки - Липняжка-Добровеличківка, Липняжка-Піщаний Брід, Липняжка-Новоукраїнка, Липняжка-Кропивницький (Липняжка-Кіровоград);
із Добровеличківки - Добровеличківка-Піщаний Брід, Добровеличківка-Новоукраїнка, Добровеличківка-Кропивницький (Добровеличківка-Кіровоград);
із Піщаного Броду - Піщаний Брід-Новоукраїнка, Піщаний Брід-Кропивницький (Піщаний Брід-Кіровоград);
із Новоукраїнки - Новоукраїнка-Кропивницький (Новоукраїнка-Кіровоград).


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Києва, Жашкова, Умані, Новоархангельська, Добровеличківки, Новоукраїнки та Кропивницького.

Інші рейси, якими можна доїхати із КИЄВА до КРОПИВНИЦЬКОГО

КИЇВ-ХЕРСОН


2015-2018