Безпересадковий вагон 92 КРЕМЕНЧУК-МОСКВА / Беспересадочный вагон 92 КРЕМЕНЧУГ-МОСКВА

через день





розклад руху поїзда УЗГОДЖУЙТЕ з поточною інформацією на станціях /
расписание поезда СОГЛАСОВЫВАЙТЕ с текущей информацией на станциях


Час приб./Время приб. Час відпр./Время отпр. Станція/Станция Регіон/Регион
14:29 15:16 Кременчук-Пасажирський Полтавська область
15:52 15:54 Козельщина Полтавська область
16:10 16:12 Кобеляки Полтавська область
16:26 16:28 Ліщинівка Полтавська область
16:42 16:44 Нові Санжари Полтавська область
17:15 17:35 Полтава-Південна Полтавська область
18:17 18:19 Скороходове Полтавська область
19:16 19:20 Люботин Харківська область
19:51 21:16 Харків-Пасажирський Харківська область
23:35 00:35 Белгород Российская Федерация
02:45 02:51 Курск Российская Федерация
04:35 04:51 Орел Российская Федерация
07:02 07:06 Тула-1-Курская Российская Федерация
09:52 21:45 Москва-Курская Российская Федерация
Рейс виконується через день:
грудень, лютий, березень, червень, липень, вересень, жовтень - по парних
січень, квітень, травень, серпень, листопад - по непарних.
Загальний час у дорозі 17 год 36 хв.
Двері в вагони по ст. Харків зачиняються о 20:45, потім митний і паспортний контроль!

Рейс выполняется через день:
декабрь, февраль, март, июнь, июль, сентябрь, октябрь - по четным
январь, апрель, май, август, ноябрь - по нечетным.
Общее время в пути 17 ч 35 мин.
Двери в вагоны по ст. Харьков закрываются в 20:45, затем таможенный и паспортный контроль!

Розклад руху поїзда у зворотньому напрямку МОСКВА-КРЕМЕНЧУК/
Расписание поезда в обратном направлении МОСКВА-КРЕМЕНЧУГ

Пасажирський поїзд за номером 92 сполученням Кременчук-Москва (Кременчуг-Москва) з’єднує найбільший промисловий центр Полтавщини - Кременчук з одним із найбільших міст світу - Москвою. На маршруті курсують безпересадкові вагони. Шлях потяга пролягає територією двох країн: Україною та Росією. Відстань від Кременчука до Москви залізничними шляхами становить 1040 км. Повна тривалість поїздки складе 17,5 годин. Рейс виконується через день. Найбільші міста через які слідує поїзд: Полтава, Харків, Бєлгород, Курськ, Орел, Тула.





Скориставшись пасажирським потягом Кременчук-Москва, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Бєлгород (Кременчуг-Белгород), Кременчук-Курськ (Кременчуг-Курск), Кременчук-Орел (Кременчуг-Орел), Кременчук-Тула (Кременчуг-Тула), Кременчук-Москва;
із Козельщини - Козельщина-Бєлгород (Козельщина-Белгород), Козельщина-Курськ (Козельщина-Курск), Козельщина-Орел, Козельщина-Тула, Козельщина-Москва;
від станції Кобеляки - Кобеляки-Бєлгород (Кобеляки-Белгород), Кобеляки-Курськ (Кобеляки-Курск), Кобеляки-Орел, Кобеляки-Тула, Кобеляки-Москва;
від станції Ліщинівка - Ліщинівка-Бєлгород (Лещиновка-Белгород), Ліщинівка-Курськ (Лещиновка-Курск), Ліщинівка-Орел (Лещиновка-Орел), Ліщинівка-Тула (Лещиновка-Тула), Ліщинівка-Москва (Лещиновка-Москва);
від станції Нові Санжари - Нові Санжари-Бєлгород (Новые Санжары-Белгород), Нові Санжари-Курськ (Новые Санжары-Курск), Нові Санжари-Орел (Новые Санжары-Орел), Нові Санжари-Тула (Новые Санжары-Тула), Нові Санжари-Москва (Новые Санжары-Москва);
із Полтави - Полтава-Бєлгород (Полтава-Белгород), Полтава-Курськ (Полтава-Курск), Полтава-Тула, Полтава-Москва;
зі Скороходового - Скороходове-Бєлгород (Скороходово-Белгород), Скороходове-Курськ (Скороходово-Курск), Скороходове-Орел (Скороходово-Орел), Скороходове-Тула (Скороходово-Тула), Скороходове-Москва (Скороходово-Москва);
із Люботина - Люботин-Бєлгород (Люботин-Белгород), Люботин-Курськ (Люботин-Курск), Люботин-Орел, Люботин-Тула, Люботин-Москва;
із Харкова - Харків-Бєлгород (Харьков-Белгород), Харків-Курськ (Харьков-Курск), Харків-Орел (Харьков-Орел), Харків-Тула (Харьков-Тула), Харків-Москва (Харьков-Москва).


Отримати більш повну інформацію, а також забронювати чи придбати квиток на поїзд можна у касах залізничних станцій України та Росії, а також на сайтах Укрзалізниці та РЖД.


2015-2018