Автобус ХАРКІВ-КРАСНОПІЛЛЯ

через Богодухів, Велику Писарівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
08:45 12:15 15:40 Харків АС-2 Харківська область A
09:30 13:00 16:25 Горького Харківська область B
09:35 13:05 16:30 Максимівка Харківська область
09:40 13:10 16:35 Крисине Харківська область
10:13 13:45 17:00 Богодухів АС Харківська область C
10:20 13:55 17:10 Леськівка Харківська область
10:35 14:10 17:20 Вінницькі Івани Харківська область D
10:59 14:35 17:45 Велика Писарівка АС Сумська область E
11:10 14:45 17:55 Вільне Сумська область F
11:25 15:00 18:10 Пожня Сумська область G
11:35 15:10 18:20 Порозок Сумська область
11:40 15:15 18:25 Славгород Сумська область H
11:50 15:25 18:35 Мезенівка Сумська область I
12:00 15:35 18:45 Земляне Сумська область
12:20 15:50 19:05 Краснопілля Сумська область J
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць), Volkswagen (18 місць), Богдан (25 місць).
Протяжність складає 150 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку КРАСНОПІЛЛЯ-ХАРКІВ

Автобус Харків-Краснопілля з’єднує найбільше місто Слобожанщини - Харків із колишнім районним центром сусідньої Сумщини - селищем міського типу Краснопілля. Маршрут автобуса проходить територією Харківської та Сумської областей. Відстань між Харковом та Краснопіллям становить 150 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Харків-Краснопілля: Богодухів та Велика Писарівка. Повна тривалість поїздки складе 3,5 години. У Харкові автобуси відправляються від АС-2 «Суздальські ряди».





Скориставшись автобусом Харків-Краснопілля, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Горького, Харків-Максимівка, Харків-Крисине, Харків-Богодухів, Харків-Леськівка, Харків-Вінницькі Івани, Харків-Велика Писарівка, Харків-Вільне, Харків-Пожня, Харків-Порозок, Харків-Славгород, Харків-Мезенівка, Харків-Земляне, Харків-Краснопілля;
із Богодухова - Богодухів-Леськівка, Богодухів-Вінницькі Івани, Богодухів-Велика Писарівка, Богодухів-Вільне, Богодухів-Пожня, Богодухів-Порозок, Богодухів-Славгород, Богодухів-Мезенівка, Богодухів-Земляне, Богодухів-Краснопілля;
із Великої Писарівки - Велика Писарівка-Вільне, Велика Писарівка-Пожня, Велика Писарівка-Порозок, Велика Писарівка-Славгород, Велика Писарівка-Мезенівка, Велика Писарівка-Земляне, Велика Писарівка-Краснопілля;
із інших населених пунктів - Горького-Богодухів, Горького-Велика Писарівка, Горького-Краснопілля, Максимівка-Богодухів, Максимівка-Велика Писарівка, Максимівка-Краснопілля, Крисине-Богодухів, Крисине-Велика Писарівка, Крисине-Краснопілля, Леськівка-Велика Писарівка, Леськівка-Краснопілля, Вінницькі Івани-Велика Писарівка, Вінницькі Івани-Краснопілля, Вільне-Краснопілля, Пожня-Краснопілля, Порозок-Краснопілля, Славгород-Краснопілля, Мезенівка-Краснопілля, Земляне-Краснопілля.


Час відправлення автобусів по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Харкова, Богодухова та Великої Писарівки.


2015-2020