Розклад руху приміських поїздів по платформі 289 КМ
м.Кременчук
вул. Залізнична
на станцію Кременчук, Крюків-на-Дніпрі
Час відправлення із початкової станції | Час прибуття до пл. 289 км | Номер поїзда | Маршрут | Час відправлення від пл. 289 км | Час прибуття на кінцеву станцію | Періодичність |
---|---|---|---|---|---|---|
03:52 | 06:56 | 6531 | Полтава-Південна-Кременчук | 06:57 | 07:07 | щоденно |
04:10 | 07:09 | 6688 | Ромодан-Кременчук | 07:10 | 07:20 | щоденно |
09:00 | 12:21 | 6533 | Полтава-Південна-Кременчук | 12:22 | 12:32 | щоденно |
13:53 | 19:03 | 6684 | Гадяч імені М.І. Сергієнка-Кременчук | 19:04 | 19:14 | Пн.Вт.Чт.-Нд. |
16:09 | 19:03 | 6684 | Ромодан-Кременчук | 19:04 | 19:14 | Ср. |
15:50 | 19:18 | 6535 | Полтава-Південна-Кременчук | 19:19 | 19:29 | щоденно |
20:15 | 21:54 | 6877 | Кобеляки-Кременчук | 21:55 | 22:05 | щоденно |
Ромоданівський напрямок (на Глобине, Хорол, Ромодан, Гадяч)
Час відправлення із початкової станції | Час прибуття до пл. 289 км | Номер поїзда | Маршрут | Час відправл. від пл. 289 км | Час прибуття на кінцеву станцію | Періодичність |
---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 08:08 | 6683 | Кременчук-Гадяч імені М.І. Сергієнка | 08:09 | 13:20 | Пт.-Нд. |
20:15 | 20:25 | 6688/6687 | Кременчук-Ромодан | 20:26 | 23:12 | щоденно |