Автобус ПОЛТАВА-НАРІЖЖЯ

через Хорол, Семенівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
17:20 Полтава АВ місто Полтава A
17:55 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район
18:20 Білоцерківка Великобагачанський район
19:20 Хорол АС-1 місто Хорол B
19:55 Семенівка АС смт Семенівка C
20:00 Малі Липняги Семенівський район D
20:05 Великі Липняги Семенівський район E
20:10 Богданівка Семенівський район F
20:15 Нова Петрівка Семенівський район G
20:25 Бурбине Семенівський район H
20:50 Худоліївка Семенівський район I
20:55 Строкачі Семенівський район
21:05 Наріжжя Семенівський район J
Рейс виконується щоп’ятниці. Можливі автобуси на маршруті: MAN (33 місця). Протяжність складає 180 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку НАРІЖЖЯ-ПОЛТАВА


2015-2017