Автобус НАРІЖЖЯ-ПОЛТАВА

через Семенівку, Хорол

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:00 Наріжжя Семенівський район A
12:05 Строкачі Семенівський район B
12:10 Худоліївка Семенівський район C
12:30 Бурбине Семенівський район D
12:40 Нова Петрівка Семенівський район E
12:45 Богданівка Семенівський район F
12:50 Великі Липняги Семенівський район G
12:55 Малі Липняги Семенівський район
13:20 Семенівка АС смт Семенівка H
14:10 Хорол АС-2 місто Хорол I
14:35 Мар’янівка Великобагачанський район
14:55 Білоцерківка Великобагачанський район
15:20 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район
16:00 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щонеділі. Можливі автобуси на маршруті: MAN (33 місця). Протяжність складає 180 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-НАРІЖЖЯ


2015-2017