Автобус НАДЕЖДА-ПОЛТАВА

через Піщане, Нову Михайлівку, Потеряйки, Кривки, Жовтневе, Білоконі, Решетилівку, Нову Диканьку, Циганське, Абазівку, Супрунівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
09:05 18:05 Надежда Диканський район A
09:15 18:15 Піщане Решетилівський район B
09:20 18:20 Нова Михайлівка Решетилівський район C
09:25 18:25 Потеряйки Решетилівський район D
09:30 18:30 Кривки Решетилівський район E
09:40 18:35 Жовтневе Решетилівський район F
09:45 18:40 Білоконі Решетилівський район G
09:55 18:50 Решетилівка АС смт Решетилівка H
10:10 19:05 Нова Диканька Решетилівський район
10:15 19:10 Циганське Полтавський район
10:20 19:15 Абазівка Полтавський район I
10:30 19:25 Супрунівка Полтавський район
10:40 19:30 Полтава АВ місто Полтава A
Рейси виконуються по п’ятницях, суботах та неділях. Можливі автобуси на маршруті: Еталон. Протяжність складає 70 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-НАДЕЖДА

Інші рейси, якими можна доїхати із НАДЕЖДИ до ПОЛТАВИ

ДИКАНЬКА-ПОЛТАВА


2015-2017