Автобус ЛУБНИ-ОРЖИЦЯ

через Пишне, Вили, Богодарівку, Новооржицьке, Воронинці, Вишневе (Куйбишеве), Тимки, Загребелля, Яблуневе, Пилиповичі, Круподеринці, Денисівку, Золотухи, Маяківку, Онішки

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
05:00 13:50 Лубни АС місто Лубни A
05:15 14:10 Пишне Лубенський район
05:20 14:15 Вили Лубенський район
05:25 14:20 Богодарівка Лубенський район B
05:35 14:25 Новооржицьке Оржицький район C
05:40 14:30 Воронинці Оржицький район
05:50 14:35 Вишневе (Куйбишеве) Оржицький район D
06:00 14:45 Тимки Оржицький район
06:05 14:50 Загребелля Оржицький район
06:10 14:55 Яблуневе Оржицький район E
06:15 15:00 Пилиповичі Оржицький район
06:20 15:05 Круподеринці Оржицький район F
06:25 15:10 Савинці Оржицький район
06:35 15:20 Денисівка Оржицький район G
06:40 15:25 Золотухи Оржицький район H
06:45 15:30 Маяківка Оржицький район
06:55 15:45 Онішки Оржицький район I
07:05 15:55 Оржиця АС смт Оржиця J
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (18 місць).
Протяжність складає 90 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ОРЖИЦЯ-ЛУБНИ

Автобус Лубни-Оржиця з’єднує сусідні районні центри Полтавщини - місто Лубни із селищем Оржиця. Маршрут автобуса проходить територією Лубенського та Оржицького районів. Відстань між Лубнами та Оржицею становить 90 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Лубни-Оржиця: Новооржицьке, Вишневе (попередня назва Куйбишеве), Яблуневе, Круподеринці, Савинці, Денисівка та Онішки. Повна тривалість поїздки складе 2 години. Із Лубен автобус відправляється від автовокзалу щоденно зранку та в обідню пору.





Скориставшись автобусом Лубни-Оржиця, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Лубен - Лубни-Пишне, Лубни-Вили, Лубни-Богодарівка, Лубни-Новооржицьке, Лубни-Воронинці, Лубни-Вишневе (Лубни-Куйбишеве), Лубни-Тимки, Лубни-Загребелля, Лубни-Яблуневе, Лубни-Пилиповичі, Лубни-Круподеринці, Лубни-Савинці, Лубни-Денисівка, Лубни-Золотухи, Лубни-Маяківка, Лубни-Онішки, Лубни-Оржиця;
із Новооржицького - Новооржицьке-Воронинці, Новооржицьке-Вишневе (Новооржицьке-Куйбишеве), Новооржицьке-Тимки, Новооржицьке-Загребелля, Новооржицьке-Яблуневе, Новооржицьке-Пилиповичі, Новооржицьке-Круподеринці, Новооржицьке-Савинці, Новооржицьке-Денисівка, Новооржицьке-Золотухи, Новооржицьке-Маяківка, Новооржицьке-Онішки, Новооржицьке-Оржиця;
із Вишневого - Вишневе-Тимки, Вишневе-Загребелля, Вишневе-Яблуневе, Вишневе-Пилиповичі, Вишневе-Круподеринці, Вишневе-Савинці, Вишневе-Денисівка, Вишневе-Золотухи, Вишневе-Маяківка, Вишневе-Онішки, Вишневе-Оржиця;
із Яблуневого - Яблуневе-Пилиповичі, Яблуневе-Круподеринці, Яблуневе-Савинці, Яблуневе-Денисівка, Яблуневе-Золотухи, Яблуневе-Маяківка, Яблуневе-Онішки, Яблуневе-Оржиця;
із Круподеринець - Круподеринці-Савинці, Круподеринці-Денисівка, Круподеринці-Золотухи, Круподеринці-Маяківка, Круподеринці-Онішки, Круподеринці-Оржиця;
із Савинець - Савинці-Денисівка, Савинці-Золотухи, Савинці-Маяківка, Савинці-Онішки, Савинці-Оржиця.


Час відправлення маршрутки по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автостанцій Лубен та Оржиці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛУБЕН до ОРЖИЦІ

ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК
ЛУБНИ-ОРЖИЦЯ через Лазірки
МИРГОРОД-ЧЕРКАСИ
ПОЛТАВА-ОРЖИЦЯ


2015-2018