Автобус ЛУБНИ-ОРЖИЦЯ

через Пишне, Вили, Богодарівку, Новооржицьке, Воронинці, Вишневе (Куйбишеве), Тимки, Загребелля, Яблуневе, Пилиповичі, Круподеринці, Денисівку, Золотухи, Маяківку, Онішки

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
05:00 13:50 Лубни АС місто Лубни A
05:15 14:10 Пишне Лубенський район
05:20 14:15 Вили Лубенський район
05:25 14:20 Богодарівка Лубенський район B
05:35 14:25 Новооржицьке Оржицький район C
05:40 14:30 Воронинці Оржицький район
05:50 14:35 Вишневе (Куйбишеве) Оржицький район D
06:00 14:45 Тимки Оржицький район
06:05 14:50 Загребелля Оржицький район
06:10 14:55 Яблуневе Оржицький район E
06:15 15:00 Пилиповичі Оржицький район
06:20 15:05 Круподеринці Оржицький район F
06:25 15:10 Савинці Оржицький район
06:35 15:20 Денисівка Оржицький район G
06:40 15:25 Золотухи Оржицький район H
06:45 15:30 Маяківка Оржицький район
06:55 15:45 Онішки Оржицький район I
07:05 15:55 Оржиця АС смт Оржиця J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Рута. Протяжність складає 90 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ОРЖИЦЯ-ЛУБНИ

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛУБЕН до ОРЖИЦІ

ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК
ЛУБНИ-ОРЖИЦЯ через Лазірки
ЛУБНИ-ОРЖИЦЯ через Лукім’я
МИРГОРОД-ЧЕРКАСИ
ПОЛТАВА-ОРЖИЦЯ


2015-2017