Автобус КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ

через Полтаву, Опішню, Зіньків

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
16:00 Кременчук АС місто Кременчук A
16:15 Потоки Кременчуцький район B
16:30 Бужураки (Базалуки) Комсомольська міська рада C
16:30 Солониця Козельщинський район
16:40 Підгорівка Козельщинський район D
17:20 Лелюхівка Новосанжарський район E
18:30 Полтава АВ місто Полтава F
18:45 Полтава АС-3 місто Полтава G
19:25 Опішня Зіньківський район H
20:10 Зіньків АС місто Зіньків I
20:50 Гадяч АС місто Гадяч J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Рута. Протяжність складає 240 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ГАДЯЧА

КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ через Великі Сорочинці
КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ через Лохвицю


2015-2017