Автобус КРЕМЕНЧУК-ДИКАНЬКА

через Потоки, Решетилівку, Покровське, Піщане, Балясне

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:20 Кременчук АС місто Кременчук A
14:35 Потоки Кременчуцький район B
14:40 Кияшки Горішньоплавнівська міська рада C
14:50 Крамаренки Кременчуцький район
15:00 Йосипівка Козельщинський район
15:20 Юрки Козельщинський район
15:25 Хорішки Козельщинський район D
15:30 Пашенівка Козельщинський район
15:40 Буняківка Козельщинський район
15:50 Шевченкове Решетилівський район
16:00 Пасічники Решетилівський район
16:05 Сені Решетилівський район
16:20 Решетилівка АС смт Решетилівка E
16:25 Білоконі Решетилівський район
16:35 Покровське Решетилівський район F
16:40 Кривки Решетилівський район
16:45 Потеряйки Решетилівський район
16:55 Нова Михайлівка Решетилівський район G
17:00 Піщане Решетилівський район H
17:10 Надежда Диканський район
17:25 Балясне Диканський район I
17:30 Попівка Диканський район
17:40 Василівка Диканський район
17:45 Диканька АС смт Диканька J
Рейс виконується по понеділках, вівторках, п’ятницях, суботах та неділях. Можливі автобуси на маршрутах: Еталон (27 місць). Протяжність складає 150 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ДИКАНЬКА


2015-2017