Автобус ДОНЕЦЬК-ПОЛТАВА (із Курахового)

через Покровськ (Красноармійськ), Мирноград (Димитров), Костянтинівку, Дружківку, Краматорськ, Слов’янськ, Ізюм, Харків, Валки, Чутове

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:25 Курахове АС Донецька область A
07:20 Покровськ АС Донецька область B
07:30 Мирноград (Димитров) Донецька область
08:35 Костянтинівка ЗВ Донецька область C
09:05 Дружківка АС Донецька область D
09:40 Краматорськ АС Донецька область E
10:10 Слов’янськ АС Донецька область F
12:00 Ізюм АС Харківська область G
15:20 Харків АС-1 Харківська область H
16:35 Валки АС Харківська область
17:15 Чутове АС Полтавська область I
18:10 Полтава АВ Полтавська область J
Рейс виконується через день. Можливі автобуси на маршруті: VanHool (56 місць), Volkswagen (18 місць), Volvo (42 місця), БАЗ. Протяжність складає 485 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ДОНЕЦЬК


2015-2017